Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Виробник вівсяного молока, в якого вклалися Опра Уїнфрі і Джей Зі, програв суд за бренд

  Шведський виробник вівсяних напоїв Oatly програв справу про торговельну марку проти британської сімейної ферми, яка продає напій «PureOaty».

  Вибір читачів

  Oatly звернулася до суду з вимогою заборонити Glebe Farm використовувати свою торгову марку, адже та надто схожа на його власний бренд.

  Проте днями суддя своєю ухвалою відхилив усі заяви Oatly щодо можливих порушень. 

  Філіп Рейнер, власник Glebe Farm, назвав завершення справи демонстрацією того, що «менші незалежні компанії можуть дати відсіч і перемогти над гігантами».

  «Загроза протистояти в суді багатонаціонального бізнесу Oatly нависала над нами більше року. Проте ми завжди були впевнені, що не зробили нічого поганого, каже Рейнер. Якщо ви поставите поруч дві упаковки наших товарів, то побачите, наскільки це різні бренди».

  Oatly не планує оскаржувати рішення суду. 

  «Вирок винесено, ми програли», сказала Еріка Вігг, голова PR-служби компанії

  На її погляд, існує занадто багато подібності між OATY та OATLY. «Якби ми пропустили одну компанію, тому що вони хороші хлопці, це могло б залишити двері відкритими і для поганих», пояснює Вігг.

  Додає, що Oatly любить всі компанії, що займаються виготовленням вівсяних напоїв, і не прагнула нанести шкоди Glebe Farm.

  Нагадаємо, Oatly підтримує цілий пул відомих інвесторів, серед яких Опра Уїнфрі, Джей Зі, Наталі Портман та голова корпорації Starbucks Говард Шульц. Раніше компанія оголосила про IPO. В рамках розміщення Oatly прагне досягти оцінки свого бізнесу в $10 млрд.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Індії створили морозиво та льодяники, що світяться як медузи, коли їх облизують

  Реакція ґрунтується на ферменті люциферази, який при лизанні язиком створює ефект світіння за звичайних умов, без застосування ультрафіолету.За словами...

  Вам може сподобатися: