Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Відомий навігатор Waze маркуватиме на картах, де купити залишки ресторанної їжі

  Too Good To Go оголосила про партнерство з навігаційною платформою Waze задля того, аби спільно продовжити боротьбу з харчовими відходами.

  Вибір читачів

  Too Good To Go це програма, що з’єднує користувачів із магазинами та ресторанами, які мають непродані надлишки їжі, та пропонує їх за зниженою ціною.  

  Партнерська ініціатива отримала назву Waze for Good і триватиме протягом всього  серпня. 

  У додатку Waze на карті буде нанесена сотня компаній-партнерів Too Good To Go у районах метро Вашингтона, Сіетла, Нью-Йорка, Філадельфії та Портленда. 

  Список популярних магазинів включатиме Just Salad, La Colombe, Juice Press, PLNT Burger, Café d’Avignon тощо.

  Користувачі Waze побачать на карті спеціальні відмітки партнерів Too Good To Go. Натиснувши на них, можна отримати інформацію про бізнес та ініціативу. Партнери-учасники Waze for Good запропонують «сумки-сюрпризи» з їжею вартістю $3,99–5,99 кожна, які можуть забрати користувачі додатку. 

  Раніше Too Good To Go співпрацювала також із JOKR, мережею примарних продуктових магазинів, щоб запропонувати подібні пакети-сюрпризи з залишками їжі по $5.

  Це особливо актуально, адже 40% харчових відходів в Америці продукують саме ресторани, продуктові магазини та компанії, що їх обслуговують. 

  Too Good To Go це одна з небагатьох компаній, яка зосереджується на запобіганні харчовим відходам з ресторанів. Також вона співпрацює з продовольчими супермаркетами. 

  Раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що голландці на 3D-принтері друкують солодощі зі сміття.

  Джерело: Too Good To Go, Waze

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

  Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

  Вам може сподобатися: