Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  В очікуванні п’ятикратного росту: Beyond Meat та Nestle штурмують ринок замінників м’яса

  Світовий ринок рослинних білків, який оцінювався у $29,4 млрд у 2020 році, до 2030-го може перевищити $162 млрд, сягнувши 7,7% глобального ринку протеїну.

  Вибір читачів

  У серпневому звіті агентства Bloomberg Intelligence перераховуються різні причини настільки стрімкого зростання.

  Зокрема, цьому сприятимуть зусилля самих компаній, які працюють у рослинному сегменті: Beyond Meat, Impossible Foods та Oatly налагоджують співпрацю з ресторанами, а такі традиційні компанії як Kellogg та Nestle активно демонструють веганські продукти у рекламних кампаніях.

  За даними Bloomberg Intelligence, продаж м’ясних та рибних альтернатив на рослинній основі може досягти 5% від загального ринку м’яса та риби до 2030 року.

  Рослинні замінники молока складуть 10% загального ринку молочної продукції до 2030 року — у порівнянні з 4,5% у 2020 році.

  Аналітики прогнозують, що альтернативний ринок м’яса, який зараз становить $4,2 млрд, може вирости до $74 млрд протягом найближчих десяти років. Це у тому випадку, якщо він «піде» по аналогічній моделі зростання, що й рослинне молоко.

  Наразі альтернативне м’ясо становить менше 1% від загального обсягу реалізації м’ясних категорій, тоді як альтернативи на основі рослинного молока складають майже 15% загальних продажів останнього.

  Стимулює зростання сегменту білків на основі рослин поінформованість споживачів про переваги для здоров’я, переваги сталих моделей господарювання та постійне падіння цін на продукти, вважають в Bloomberg Intelligence.

  Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що Nestlé доєдналася до веганського тренду, стартувавши з доставкою готових страв.

  Джерело: Bloomberg

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ізраїльський стартап вирощує в лабораторії 700 грамів курячого жиру за раз. Це — найбільше у світі

  Технологія стартапу побудована на платформі Peace of Meat, бельгійської компанії з вирощування жиру, яку MeaTech придбала минулого року. MeaTech стверджує,...

  Вам може сподобатися: