Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Японка та американець створили молоко із кабачка — з вітаміном С та залізом

  Один з найбільших виробників лютикових кабачків Нової Зеландії виготовляє рослинне молоко з плодів, котрі втратили товарний вигляд.

  Вибір читачів

  На сьогодні вже нікого не здивуєш мигдальним, вівсяним чи соєвим молоком. Більш того, шведи створили молоко з картоплі, яке приємне на смак, та досить добре збивається у пінку для ідеального латте.

  Хоук Шейн Ньюман, один з провідних фермерів, що вирощує кабочу — японський сорт кабачків у партнерстві з шеф-кухарем Сачі Номурою, котрий створив перше у світі молоко з авокадо випустили на ринок інноваційний продукт — кабочамілк.

  Сачі Номура

  Кабочамілк є повністю веганським, не містить штучних ароматизаторів та барвників, без ГМО та холестерину

  Таке молоко можна зберігати при кімнатній температурі, воно багате клітковиною, залізом, вітамінами С, А та бета-каротином.

  Хоук Шейн Ньюман

  На виробництво кабочамілк йдуть продукти нижчої категорії або такі, що втратили товарний вигляд і в іншому випадку вони пішли б у відходи.

  Компанія працює над експортом кабачкового молока до Японії та Кореї, а зважаючи на те, що Нова Зеландія є одним з найбільших експортерів кабочі до цих країн, ймовірно Kabochamilk може отримати доступ до понад 5 тис. азіатських роздрібних торгових точок.

  Наразі продукція вже доступна в елітних мережах магазинів Японії.

  Джерело: Food Ingredients First, Kabochamilk 

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Велика продуктова мережа продаватиме сіль, якій 300 млн років. Її збирають з підземних потоків в Африці

  Сіль Орікс добувають у пустелі Калахарі. Її збирають з підземних потоків, що протікають через древні скельні утворення Двіка, яким...

  Вам може сподобатися: