Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Чіпси зі смаком квашеної капусти та шоколад із манго — хіти китайського ринку фастфуду

  Поточні вподобання споживачів у Китаї варіюються від шоколаду зі смаком манго до картопляних чіпсів зі смаком квашеної капусти.

  Вибір читачів

  Такими результатами аналізу ринку поділилася Dada Group, що керує китайською платформою доставки та роздрібної торгівлі JDDJ.

  Аналіз базується на наборі big data, якими володіє JDDJ, та онлайн і онлайн досвіді і тісному партнерстві з PepsiCo Food.

  По мірі того, як все більше і більше людей вибирають харчуватися перекусами, JDDJ відзначає стрімке зростання в категорії закусок. Підсилює цей тренд зручна годинна служба доставки, яка працює на платформі.

  У якості улюблених закусок для повсякденного вжитку аналітики відзначають картопляні чіпси та гострі снеки. А подарункові коробки з шоколадом стали найбільш популярними під час святкових заходів.

  Згідно зі звітом Dada Group, у 2020 р. продажі закусок виросли на 91%.

  Повітряні снеки, шоколад і печиво входять у трійку найпопулярніших категорій

  Тим часом, вафлі та шоколад демонструють найбільші темпи приросту порівняно з минулим роком.

  В умовах пандемії COVID-19 споживачі все частіше звертаються до роздрібних платформ, щоб задовольнити свій попит на закуски. Згідно результатів аналізу, на послуги онлайн-супермаркетів припадало 80% продажів закусок в JDDJ.

  Використовуючи свої можливості в роздрібній торгівлі, JDDJ підтримує співпрацю з більш ніж 150 відомими брендами. Тож результати аналізу даних платформи є більш ніж показовими.

  Раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що чиказький стартап Blake’s Seed Based розробив снеки, що не містять жодного алергену.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Нідерландах збудують завод, де вироблятимуть унікальний білок за допомогою грибів

  Очікується, що фабрика запрацює до 2022 року. Початкова потужність виробництва — 10 тис. т на рік, до 2027 р....

  Вам може сподобатися: