Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  У Гонконзі з’явилася перша кулінарна академія для гуру веганської кухні

  Гонконг відкрив першу Академію кулінарного мистецтва, яка буде спеціалізуватися виключно на веганській їжі.

  Вибір читачів

  Нова кулінарна школа відкрита у співпраці з гігантом сектору нерухомості Great Eagle Group та призначена для шеф-кухарів ресторанів, фахівців у сфері гостинності та громадського харчування.

  Тут проводитимуть навчальні курси з застосування рослинних інгредієнтів у приготуванні страв та прагнуть надихнути кухарів на зміну меню у великому місті.

  Серед засновників академії — Green Monday, група, у активі якої налічується чимала кількість веганських аналогів традиційної їжі, в тому числі рослинна свинина OmniPork. Також до ініціативи долучилася продуктова мережа веганських продуктів Green Common і готельний конгломерат Great Eagle Group.

  Автори проєкту прагнуть допомогти веганським стравам відкрити нові горизонти у жвавій харчовій промисловості Гонконгу

  На першому уроці кулінарної школи студенти розглядали питання виробництва продуктів харчування та використання сільськогосподарських ресурсів. Потім їх навчили інноваційним прийомам та навикам, які допоможуть готувати й створювати нові страви з використанням рослинних альтернатив м’яса.

  Далі кухарів навчатимуть принципам створення інноваційного меню на основі рослин та організації обідів за принципами рослинного харчування.

  Девід Єнґ, засновник та генеральний директор компанії Green Monday, каже, що їх ініціатива має на меті створити «нову культуру обіду та харчування загалом, яка може полегшити глобальні кризи, включаючи зміну клімату, нестачу продовольства та здоров’я населення».

  Раніше NEWFOOD.MEDIA повідомляв, що продовольчий гігант вступив у веганську гру з новим рослинним меню.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рослинна ковбаса Beyond Meat та «немолочна» моцарела на тісті з нуту — так виглядає піца майбутнього

  Banza - бренд, котрий став першим комерційним виробником основи для піци з нуту. Зараз його лінійка корисних продуктів поповниться двома...

  Вам може сподобатися: