Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Макаронні монстри: науковці розробили 3D-макарони, які набувають об’єму під час варіння

  Американські вчені створили плоскі макарони, які при варінні набувають тривимірної форми.

  Вибір читачів

  Технологія «канавок» або «механізм морфінгу» передбачає створення плоских макаронних виробів, поверхня яких має геометричні відступи та під час гідратації перетворюється на різні фігурки чи скручені форми.

  Ретельне планування цих канавок дозволяє дослідникам контролювати форму пасти під час приготування, включаючи пенне, рігатоні, фузіллі та ротіні.

  Створення канавки можна легко прототипувати за допомогою недорогих виробничих методів, таких, як штампування, формування, лиття або лазерне гравіювання, залежно від виробничих обмежень та властивостей вихідного матеріалу.

  Така технологія виготовлення пасти може заощадити 59-86% упаковочного матеріалу

  Технологія морфінгу не широко використовується в харчовій промисловості в цілому, оскільки серед споживачів домінує візуальний вигляд макаронних виробів.

  Створення «канавкових» макаронів також потребує промислового обладнання з високою ефективністю та точністю для розкочування тіста для макаронних виробів, що може бути складним завданням для виробництв.

  Проте, технологія морфінгу може мати безліч ринкових можливостей комерціалізації та створення нових бізнес-моделей, як от роботів з продажу макаронних виробів у супермаркетах.

  Нагадаємо, що німецький стартап DaVinci Kitchen створив робота, що готує пасту за 6 хвилин.

  Джерело: Food Ingredients First

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: