КомпаніїМайже $1 млн зібрав шведський стартап на розробку жиру...

Майже $1 млн зібрав шведський стартап на розробку жиру для рослинних стейків

Компанія Melt&Marble зібрала 750 тис. євро (приблизно $876 тис) на розвиток жирів на основі ферментації та зміцнення управлінської команди.

Раунд очолив Nordic FoodTech VC, серед решти інвесторів —венчурна група Paulig PINC, Purple Orange Ventures та Chalmers Ventures.

Спочатку компанія використовувала бродіння для створення сучасного біопалива. У 2021 році засновники вирішили зосередитися на створенні власної лінійки жирів для м’яса рослинного походження.

«На ринку існує величезна потреба у якісних рослинних жирах, і наша технологія цілком підходить для вирішення», — пояснює Флоріан Девід, один з головних інженерів компанії.

Melt & Marble використовує точне бродіння для виробництва своїх жирів.

Працюючи над метаболізмом дріжджів, команда може імітувати будь-яку жирову структуру, а також створювати абсолютно нові жири. 

Завдяки цій гнучкості технологія Melt & Marble дозволяє виробляти спеціальні жири для цілого ряду продуктів рослинного походження.

«За допомогою нашої технології можна стерти смаковий розрив між рослинними альтернативами продуктів тваринного походження», — додала Анастасія Криворучко, засновниця Melt & Marble.

Засновники очікують спробувати перші прототипи яловичого жиру вже до кінці року, а рослинне м’ясо наступного покоління з використанням цього жиру, імовірно, треба почекати ще кілька років.

Білки рослинного походження набирають обертів і використання правильних жирів є не менш важливим. Так, іспанський стартап Huera, що відомий рослинною курятиною та яловичиною, замінив тваринний жир оливковою олією.

Джерело: The Spoon, Melt & Marble

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Держава компенсує до 1 млн грн вартості обладнання для харчового бізнесу ветеранів

Ініціатива дає можливість учасникам та учасницям бойових дій, а також їх подружжям отримати фінансову підтримку для розвитку свого бізнесу...

Молоді науковці із Німеччини створили нейропляшку, яка «обманює» смакові рецептори людини

По суті споживачі «обманюють мозок», використовуючи пляшку Air Up.Система пиття створена таким чином, що надає воді смаку без використання...

Невидиме випромінювання та гриби: вчені створили вітаміни для веганів

Згідно угоди, зусилля Scelta Inside будуть спрямовані на використання власної глобальної клієнтської бази для маркетингу, розповсюдження та продажів, а...

Відомий кіноактор Ештон Катчер інвестує в топовий стартап з вирощування лабораторного м’яса

Співпраця орієнтована на прискорення зростання компанії у розробці та комерціалізації власних технологій виробництва культивованого м’яса.MeaTech 3D вважає, що технології...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Портативна пляшка для газування води зібрала на Kickstarter потрійний об’єм інвестицій

SPARK+ складається з резервуара для води, портативної камери для...

“Розумна кухня” рахує калорії, білки, жири та вуглеводи під час приготування їжі

Versaware прагне зробити цей процес у рази простішим і...

Вибір редактора
В продовження теми