Майже $1 млн зібрав шведський стартап на розробку жиру для рослинних стейків

Компанія Melt&Marble зібрала 750 тис. євро (приблизно $876 тис) на розвиток жирів на основі ферментації та зміцнення управлінської команди.

Раунд очолив Nordic FoodTech VC, серед решти інвесторів —венчурна група Paulig PINC, Purple Orange Ventures та Chalmers Ventures.

Спочатку компанія використовувала бродіння для створення сучасного біопалива. У 2021 році засновники вирішили зосередитися на створенні власної лінійки жирів для м’яса рослинного походження.

«На ринку існує величезна потреба у якісних рослинних жирах, і наша технологія цілком підходить для вирішення», — пояснює Флоріан Девід, один з головних інженерів компанії.

Melt & Marble використовує точне бродіння для виробництва своїх жирів.

Працюючи над метаболізмом дріжджів, команда може імітувати будь-яку жирову структуру, а також створювати абсолютно нові жири. 

Завдяки цій гнучкості технологія Melt & Marble дозволяє виробляти спеціальні жири для цілого ряду продуктів рослинного походження.

«За допомогою нашої технології можна стерти смаковий розрив між рослинними альтернативами продуктів тваринного походження», — додала Анастасія Криворучко, засновниця Melt & Marble.

Засновники очікують спробувати перші прототипи яловичого жиру вже до кінці року, а рослинне м’ясо наступного покоління з використанням цього жиру, імовірно, треба почекати ще кілька років.

Білки рослинного походження набирають обертів і використання правильних жирів є не менш важливим. Так, іспанський стартап Huera, що відомий рослинною курятиною та яловичиною, замінив тваринний жир оливковою олією.

Джерело: The Spoon, Melt & Marble

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Найвпливовіша компанія про веганську їжу: ринок рослинного м’яса подвоїться, а яйця вже додали 168%

Ринок рослинного м’яса в найближчі роки буде рости значно швидше, ніж звичайного. Про це свідчать висновки щойно опублікованого дослідження...

Лабораторний гібрид: Мішленовський ресторан в Іспанії буде продавати надруковане на 3D-принтері м’ясо

Технологію, яка дозволяє фактично «друкувати» рослинні аналоги м'яса розробили в іспанському стартапі Novameat. Технологія не нова, але іспанці запропонували...

Сінгапурський стартап винайшов машину для створення рослинних жовтків

Стартап запевняє, що яйця мають той самий смак і текстуру, що й традиційні: жовтки, які сочаться, і яєчні білки...

Їстівне чорнило для друку на тістечках визнали кошерним

Хоча їстівне чорнило принтерів Eddie завжди було кошерним, виробник зазначає, що слідування правилам виготовлення та постачання кошерного чорнила недостатньо,...

Безалкогольне ігристе вино з канабісом знімає стрес і покращує настрій

Хоча напій не містить тетрагідроканабінолу (головного психоактивного компонента канабісу), у складі ігристого є терпенові інгредієнти з «терапевтичними властивостями» –...

Американці вперше виростили в лабораторії рибу, яку неможливо було виростити на фермі

Щоб поділитися досягненням зі світом команда стартапу навіть провела дегустацію продукту у своїй лабораторії харчових інновацій у Північній Кароліні.«Розробка...

Може вас зацікавити

Виробники готової їжі можуть отримати 8 млн грн гранту на модернізацію

Згідно з умовами грантової програми, підприємства можуть отримати грант...

Один кролик – одна порція. Peeps і Green Giant продають зефір з цвітної капусти

Поряд із цукровою кукурудзою, «серцями розмов» та кремовими яйцями...

Вибір редактора
В продовження теми