Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  «Чайний гриб» став відкриттям для покоління Z та демонструє неймовірний ріст

  Виробництво комбучі демонструє приріст 50% рік до року, перетворюючись у найбільш зростаючу категорію функціональних напоїв.

  Вибір читачів

  Комбуча — це продукт, виготовлений шляхом бродіння солодкого чаю з симбіотичною культурою, що складається з бактерій та дріжджів. Раніше NEWFOOD.MEDIA розповідав, як працює компанія, що започаткувала виробництво комбучі в Україні.

  Хана Крам, президент та співзасновниця американської Kombucha Brewers International (KBI), пояснює успіх ферментованого напою розумінням споживачами його користі для здоров’я.

  Сегмент комбучі явно не переповнений рекламою. Тут скоріше спрацьовує «сарафанне радіо» та органічний потяг до корисного продукту.

  «Люди діляться власними враженнями щодо покращення самопочуття, і прагнуть розповісти про це друзям та у соцмережах», — говорить вона.

  Найближчим часом сегмент комбучі не буде демонструвати ознак уповільнення

  «Він продовжить зростати зі швидкістю майже 20%, а до 2028 року сягне $8,5 млрд. Ми зараз спостерігаємо більший попит, ніж деякі виробники здатні задовольнити», — додає Крам.

  У сегменті комбучі є багато можливостей для зростання та інновацій. В напій можна додавати адаптогени та чаї преміум-класу. Інша ідея — створення твердої комбучі.

  Що стосується регіонального зростання, KBI спостерігає найсильніший приріст у США — особливо в південних штатах, де комбуча сала відкриттям для покоління Y та Z. А у Європі та Великобританії комбуча виходить на “сцену” ресторанів та пабів.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  В Індії створили морозиво та льодяники, що світяться як медузи, коли їх облизують

  Реакція ґрунтується на ферменті люциферази, який при лизанні язиком створює ефект світіння за звичайних умов, без застосування ультрафіолету.За словами...

  Вам може сподобатися: