П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Британський стартап створив багаторазову пляшку з сировини, яка раніше росла тільки у тропіках

  Британська екологічно чиста та вуглецево-нейтральна пляшка для води Bottle Up відтепер буде продаватися у понад 300 магазинах мережі Morrisons.

  Вибір читачів

  Пляшка для води Bottle Up виготовляється з цукрової тростини, що потребує менше води та енергії, ніж виготовлення пляшки зі звичайного пластику.

  Використання тростини робить кінцевий продукт вуглецево-нейтральним, оскільки рослини при вирощуванні поглинають CO² з повітря. 

  Ба більше, сама тростина росте практично без поливу.

  Пляшка на основі цукрової тростини міцна та не містить бісфенолу А, котрий є шкідливим для організму, тому безпечна для багаторазового використання. Її можна мити у посудомийній машині.

  Продається Bottle Up з прісною джерельною водою, що наповнюється з місцевого джерела Елмхерст у Стаффордширі, де колись знаходилася заміська резиденція короля Едуарда VII.

  Morrisons буде реалізовувати дві моделі пляшок багаторазового використання Bottle Up — Champaign Pink і Beau Blue.

  Пляшка продаватиметься за доступною ціною, тож цілком зможе конкурувати з одноразовим пластиком.

  Виробник пляшок об’єднав свої зусилля з постачальником чистої питної води Made Blue, щоб додатково забезпечити 100 літрів води на кожну продану пляшку. Це означає, що до кінця 2021 року у більшості магазинів Morrisons можна буде повторно «заправити» свою пляшку.

  Нагадаємо, що науковці з Німеччини нещодавно створили багаторазову пляшку для води, яка «обманює» смакові рецептори людини.

  Джерело: New Food Magazine, Bottle Up

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Німці розробляють технології виробництва котлет, тофу та макаронів із коноплі

  Коноплі мають не лише величезний лікувальний потенціал, але й усе більше приваблюють як основа для нових, екологічних та стійких...

  Вам може сподобатися: