Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Біотехнологи з Массачусетсу створили дешевий консервант із сполуки, яка є у помідорах, часнику та вині

  Біотехнологічна компанія з Массачусетсу Conagen у співпраці зі своїм комерційним партнером Blue California випустили натуральний консервант з чистою етикеткою — пара-кумарову кислоту (PCA).

  Вибір читачів

  Консервант не містить штучних інгредієнтів, має тривалий термін зберігання та є чудовою альтернативою синтетичним консервантам PCA, існуючим на ринку.

  PCA — це антиоксидантна та антимікробна сполука, яка природно міститься в багатьох рослинах, зокрема арахісі, помідорах, моркві, базиліку та часнику. Є ключовою складовою вина, оцту та меду.

  Conagen виробляє РСА методом точного бродіння

  Ця технологія дозволяє вирощувати мікроорганізми, запрограмовані на створення стійких природних інгредієнтів з високою чистотою та за відносно низькою ціною.

  Створення натурального консерванту шляхом ферментації ідеально підходить для промислового застосування.

  Зважаючи на легкість виробництва сполуки у промислових масштабах, її невисоку вартість та чисту етикетку, пара-кумарова кислота є конкурентоспроможною з синтетичними РСА.

  Цей останній природний консервант відповідає існуючому портфоліо компанії Conagen, забезпечуючи функціональність, не впливаючи на смак кінцевого продукту.

  До слова, австралійські вчені знайшли природний консервант у ферментованому свинячому м’ясі, котрий може витримати різкі перепади температур та знищити ряд хвороботворних організмів.

  Джерело: FoodDive

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лондонський стартап створив їстівну упаковку з матеріалу, який за добу виростає до метра

  Стартап пропонує замінити пляшки, пластикові бокси та поліетиленові пакети на пакування з революційного матеріалу, який можна їсти.Пакування Oohos виготовляється...

  Вам може сподобатися: