НовиниБіотехнологи з Массачусетсу створили дешевий консервант із сполуки, яка...

Біотехнологи з Массачусетсу створили дешевий консервант із сполуки, яка є у помідорах, часнику та вині

Біотехнологічна компанія з Массачусетсу Conagen у співпраці зі своїм комерційним партнером Blue California випустили натуральний консервант з чистою етикеткою — пара-кумарову кислоту (PCA).

Консервант не містить штучних інгредієнтів, має тривалий термін зберігання та є чудовою альтернативою синтетичним консервантам PCA, існуючим на ринку.

PCA — це антиоксидантна та антимікробна сполука, яка природно міститься в багатьох рослинах, зокрема арахісі, помідорах, моркві, базиліку та часнику. Є ключовою складовою вина, оцту та меду.

Conagen виробляє РСА методом точного бродіння

Ця технологія дозволяє вирощувати мікроорганізми, запрограмовані на створення стійких природних інгредієнтів з високою чистотою та за відносно низькою ціною.

Створення натурального консерванту шляхом ферментації ідеально підходить для промислового застосування.

Зважаючи на легкість виробництва сполуки у промислових масштабах, її невисоку вартість та чисту етикетку, пара-кумарова кислота є конкурентоспроможною з синтетичними РСА.

Цей останній природний консервант відповідає існуючому портфоліо компанії Conagen, забезпечуючи функціональність, не впливаючи на смак кінцевого продукту.

До слова, австралійські вчені знайшли природний консервант у ферментованому свинячому м’ясі, котрий може витримати різкі перепади температур та знищити ряд хвороботворних організмів.

Джерело: FoodDive

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Стартап Hyundai зібрав $10 млн на завод з виробництва грибної шкіри

Гроші підуть на комерціалізацію штучної шкіри на основі міцелію у 2023 році.«Ми використаємо це нове фінансування, щоб відкрити виробничий...

Андрій Зінчук: «Після нас майже всі виробники приправ, що маскувалися під екобренди, прибрали зі складу глутамат та ароматизатори»

Здається, що історія компанії Андрія Зінчука типова для багатьох українських компаній, які стали першовідкривачами ринків у 90-х та нульових:...

Ланч із тирси. З відходів деревини створили високозасвоюваний білок

«Лігноцелюлозна біомаса є «недооціненим ресурсом» у плані досягнення продовольчої безпеки», — вважає Емілі Гленн, директорка з розвитку бізнесу Arbiom.За...

Вершковий смак, білок та мінімум цукру. Із ячменю вперше створене повноцінне молоко

У ячмінному молоці є те, що шукають споживачі – білок (від 5 до 8 грамів), вітамін D, кальцій. Що...

Американці першими виростили в лабораторії мармурову свинячу вирізку

Переважна більшість компаній, що вирощують культивоване м’ясо, зосереджуються на виготовленні ковбас або гамбургерів, бо виробляти м’ясо, яке імітує звичайні...

Дві найбільш технологічні компанії світу інвестують в роботів, які ходитимуть за продуктами

Ця новина співпала з не менш цікавою подією: Tesla презентувала попередній огляд робота-гуманоїда Optimus.Після презентації генеральний директор Tesla Ілон...

Може вас зацікавити

Британці створили магнієвий напій, що допомагає зосередитися та перемогти депресію

У магнієвій воді використовується унікальна формула компанії, TripleMg, що...

8 найкращих веганських протеїнових порошків

Якщо ви хочете перекусити на ходу або швидко відновити...

Вибір редактора
В продовження теми