П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Колишній фармацевт розробив спеціальні «антипохмільні» батончики — допомогли буремні вечірки

  Компанія SoBar із Північної Каліфорнії створила протеїнові батончики, які дають дещо більше, ніж просто ситість та приємний смак — вони допомагають зменшити всмоктуваність алкоголю та легше пережити наслідки вечірки.

  Вибір читачів

  «Подумайте, перш ніж випити. Спочатку з’їжте SoBar», — йдеться на сайті виробника.

  SoBar виробляє три види батончиків — Макіато, Білий Шоколадний Мигдаль та Медовий Арахіс. Усі вони безглютенові та містять 130 калорій.

  Щоб знизити всмоктуваність алкоголю, протеїнові батончики радять споживати перед випивкою.

  SoBar відкидає концепцію, що вживання абсолютно будь-якої їжі знижує всмоктуваність алкоголю в крові. 

  Материнська компанія SoBar, Zeno Functional Foods, має зареєстрований патент під назвою Alco-HOLD. Одним з основних інгредієнтів у цьому патенті вказаний білок. Він якраз і є основним компонентом батончиків SoBars, які мають полегшити наслідки споживання алкоголю.

  Джозеф Фішер, розробник SoBar

  «SoBar був розроблений для зниження абсорбції алкоголю більш ефективно в розрахунку на калорію, ніж безліч інших продуктів», — акцентує виробник.

  У рандомізованому клінічному дослідженні протеїнові батончики виявилися приблизно вдвічі ефективнішими на калорію у порівнянні з типовими солоними закусками чи повноцінною їжею. І ті, й інші піддослідні споживали перш ніж випити алкоголь.

  Джозеф Фішер, розробник SoBar та засновник компанії Zeno Functional Foods, 20 років пропрацював у біофармацевтичній галузі у сфері досліджень. Створюючи інноваційні протеїнові батончики, він прагнув отримати унікальний продукт, який покращить самопочуття людини та її спосіб життя. 

  Ідея SoBar народилася у Фішера під час весільної вечірки, де активно розносили алкоголь, проте було надто багатолюдно, щоб увірвати собі закуску до основної вечері. Продовжуючи пити, він швидко захмілів, і саме тоді задумався: а що можна було б з’їсти, щоб домомогти організму справитися з потоком алкогольних коктейлів? Здорово, якби це було ще й не дуже калорійно.

  Зараз така можливість доступна пересічному споживачеві. Упаковка з 9 батончиків на веб-сайті компанії коштує $23,95. Також новинку можна придбати на Amazon.

  Нагадаємо, раніше американці створили протеїновий батончик з канабідіолом.

  Джерела: SoBar, The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Європейські гіганти м’ясної галузі запустять хаб для виробників лабораторного м’яса

  Існує багато аргументів на користь масового культивування м’яса: відпадає необхідність забою тварин, застосування антибіотиків, відведення ферм під виробництво, які...

  Вам може сподобатися: