КомпаніїКорпорація «Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу

Корпорація «Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу

Використаний поліетилен повертається до ресторанів у вигляді готової продукції

Корпорація «Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу. Відсортований поліетилен із ресторанів McDonald’s потрапляє на рециклінговий завод Polygreen. Там сировина проходить додаткове сортування, подрібнюється, очищується та піддається термічній обробці. Після чого перетворюється на маленькі гранули, з яких виробляють майбутні сміттєві пакети для McDonald’s. Такий процес дозволяє замкнути ланцюг переробки та надати нове життя використаним матеріалам.

Зокрема, вже реалізована тестова партія об’ємом 3т, отримана від компанії McDonald’s. Загалом, потужності заводу Polygreen дозволяють переробляти до 860 т поліетилену щомісяця.

Згідно рейтингу World Bank Україна входила числа країн з найбільшою кількістю сміття на одного громадянина. І це зовсім не ті призові місця, на яких хотілося б опинятись.

В середньому кожен житель України викидає 250-300 кілограм твердих побутових відходів за рік. А це могло б стати сировиною для вторинної переробки.

Для того, щоб зменшити кількість поліетилену на полігонах України та сприяти покращенню екологічної ситуації з’явився проект, який об’єднав міжнародні компанії з суттєво різних сфер діяльності.

«Ми розглядаємо рециклінг як важливий елемент сталого розвитку і нам дуже приємно співпрацювати з партнерами, які популяризують культуру сортування та переробки не лише в нашій країні, але й в усьому світі», – коментує Юрій Голянич,  Генеральний менеджер напрямку Household and Recycling корпорації «Біосфера».

Компанія McDonald’s уже кілька років поспіль впроваджує рішення, що допомагають позитивно впливати на навколишнє середовище. Щомісяця з ресторанів партнери вивозять на переробку понад 120 тонн паперу, 10 тонн пластику й майже тонну пакувань Tetra Pak. Також більше 3 т відходів – це плівка, яка відтепер використовується повторно з метою зменшення негативного впливу на довкілля.

Довідка про компанію:

Корпорація «Біосфера» – це лідер виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена на більш ніж 30 ринках від Естонії до Танзанії, а в продуктовому портфелі якої понад 2 000 найменувань продукції.

Корпорація «Біосфера» об’єднує такі загальновідомі торгові марки, як «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Bambik, Novita, Eventa, Superfresh, PROservice і багато інших.

Сучасні потужності корпорації представлені чотирма заводами загальною виробничою площею 35 тис. м2, а також логістичними комплексами площею 18 тис. м2. Також спільно з французькою Groupe Lemoine група володіє заводом в Естонії площею 8,5 тис. м2.

https://biosphere-corp.com/ua/

https://www.facebook.com/biosphere.corporation

https://instagram.com/biosphere_corporation

ТОВ «Полігрін»– власник найбільшого в Україні заводу з рециклінгу, який входить до складу корпорації «Біосфера». Щомісяця потужностями заводу перероблюється більше 860 т сировини, знаходиться у м. Фастів (Київська область).

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. Компанія налічує 103 ресторани у 23 містах України. Компанія щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінці mcdonalds.ua, а останні новини — у наших соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA/ та instagram.com/mcdonaldsukraine/.

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

До 2040 року 35% ринку займе лабораторне м’ясо, ще четверть складатиме рослинне

Аналітики говорять, що «в довгостроковій перспективі переможе культивоване м’ясо. Втім, нові веганські альтернативи, такі як Impossible Burger та Beyond...

Kellogg розробила рослинну курятину для тих, хто ще не відмовився від м’яса

Новий продукт Kellogg запустила у вигляді курячих тендерів (шматочків, обсмажених у паніровці) під торговою маркою Incogmeato.Тендери, виготовлені з оригінальними...

Ринок бульбашкового чаю сягне $4 млрд. Гіганти готуються до буму

Якщо зараз цей сегмент оцінюється в $2,46 млрд (станом на 2023 р.), то до 2030-го він сягне $4,08 млрд. Середньорічні...

Золото льону: як український виробник інноваційних снеків виріс попри карантин

Пандемія — не кращий час для експериментів? Ймовірно. Але чудова можливість зробити ривок для продукту, який уже встиг отримати...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Світовий виробник в’яленого м’яса замінив корів на королівські гриби і додав диму

Закуски створюють з королівської гливи. Ці гриби мають волокна,...

Французи створили порошковий йогурт та кефір. З них можна робити солодощі і пекти піцу

Компанія Epi Ingredients презентувала нову концепцію добавок для кондитерських...

Вибір редактора
В продовження теми