Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Найбільший виробник канабісу в Ізраїлі розробив харчові добавки з коноплею та грибами. «Веселий перекус».

  Вибір читачів

  Спільне пілотне виробництво включатиме дослідницькі групи компаній, які разом працюватимуть над розробкою низки продуктів з використанням вітамінів, мінералів, амінокислот, конопель та грибів.

  Попит на грибні добавки після досліджень, що підтверджують їх терапевтичні переваги, демонструє відчутне прискорення у США та на Заході з оцінкою у сотні мільйонів доларів.

  Поєднання конкретних штамів грибів з компонентами канабісу буде давати ще кращий ефект. Це підтверджують клінічні дослідження Tikun Olam-Cannbit.

  Добавки зміцнюватимуть імунну систему та сприятимуть здоров’ю кишечника, пояснює керівник відділу досліджень та розробок Tikun Olam-Cannbit.

  Угода передбачає передачу 4,98% акцій Tikun Olam-Cannbit компанії Ambrosia-SupHerb через приватне розміщення на 3,15 млн євро (приблизно $3,72 млн).

  Після того, як партнерство буде ратифіковано, команда подасть заявку для остаточного схвалення науково-дослідної діяльності в Ізраїлі відповідно до правил ЄС.

  Наразі канабіс набуває широкого застосування як функціональний інгредієнт для покращення органолептичних властивостей продуктів, як от у морозиві з конопляного та вівсяного молока чи, наприклад, у протеїнових батончиках, що допомагають відновити м’язи після тренувань.

  Джерело: Tikun Olam-Cannbit, Nutra Ingredients

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Свиняча шкіра з корицею, яблуком та журавлиною — 60-річна компанія підриває ринок сміливими закусками

  Лімітована версія закусок Southern Recipe Small Batch продаватиметься обмежений час протягом цієї осені у роздрібних магазинах. 1 упаковка розміром у...

  Вам може сподобатися: