Найбільший виробник канабісу в Ізраїлі розробив харчові добавки з коноплею та грибами. «Веселий перекус».

spot_img

Спільне пілотне виробництво включатиме дослідницькі групи компаній, які разом працюватимуть над розробкою низки продуктів з використанням вітамінів, мінералів, амінокислот, конопель та грибів.

Попит на грибні добавки після досліджень, що підтверджують їх терапевтичні переваги, демонструє відчутне прискорення у США та на Заході з оцінкою у сотні мільйонів доларів.

Поєднання конкретних штамів грибів з компонентами канабісу буде давати ще кращий ефект. Це підтверджують клінічні дослідження Tikun Olam-Cannbit.

Добавки зміцнюватимуть імунну систему та сприятимуть здоров’ю кишечника, пояснює керівник відділу досліджень та розробок Tikun Olam-Cannbit.

Угода передбачає передачу 4,98% акцій Tikun Olam-Cannbit компанії Ambrosia-SupHerb через приватне розміщення на 3,15 млн євро (приблизно $3,72 млн).

Після того, як партнерство буде ратифіковано, команда подасть заявку для остаточного схвалення науково-дослідної діяльності в Ізраїлі відповідно до правил ЄС.

Наразі канабіс набуває широкого застосування як функціональний інгредієнт для покращення органолептичних властивостей продуктів, як от у морозиві з конопляного та вівсяного молока чи, наприклад, у протеїнових батончиках, що допомагають відновити м’язи після тренувань.

Джерело: Tikun Olam-Cannbit, Nutra Ingredients

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

«Електронний ніс» визначатиме свіжість м’яса без відкриття упаковки

У якості рецептора «електронного носа» виступає спеціальний штрих-код, які з’являються під час зберігання м'ясних продуктів, у процесі їхнього розпаду....

Спілки харчових компаній можуть отримати до 5,5 млн грн на експорт

Експортним альянсом організатори програми називають об’єднання не менше як 5 підприємств для спільного просування та збуту своєї продукції на...

Морозиво та маргарита одним натисканням кнопки – настільний гаджет отримав премію за інновації

CES 2021 – один з найбільш впливових технологічних заходів у світі. Саме CES є місцем дебюту новаторських технологій –...

Китайці першими в світі налагодили вирощування в лабораторії пантів оленя

Це відбулося через кілька місяців після того, як Jimi Biotech представив першу в Китаї курку без кіток, – на...

12 пісних страв на Різдво: як урізноманітнити святкове меню

Кутя Найголовніша страва Різдва – кутя. Це те, що несе в собі дух цього свята! Окрім того, кутя готується з...

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного...

Може вас зацікавити

Найкращим джерелом рослинного білка виявився чайот, який культивували ще інки

На поживні властивості чайоту звернув свою увагу еквадорець, спортсмен...

Вибір редактора
В продовження теми