Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  «Салат майбутнього», створений за аерокосмічними технологіями, зібрав мільйон інвестицій

  Стартап із Гонконгу Allklear зібрав на фінансування в розмірі 10 млн гонконгських доларів (майже $1,3 млн) на виробництво напою Detox Future Salad, розробленого з використанням аерокосмічних технологій.

  Вибір читачів

  Загальні інвестиції в проект оцінюються майже в $13 млн

  Флагманський продукт стартапу створений з використанням технології сушіння за допомогою ліофілізації — це той же самий підхід, який застосовується для виробництва аерокосмічних продуктів.

  Протягом наступних чотирьох років Allklear планує IPO

  «Detox Future Salad виготовляється з натуральних овочів та фруктів із застосуванням технології сушіння у поєднанні з заморожуванням», — пояснює Ангус Ау Хіу Фунг, директор із маркетингу компанії Allklear. 

  Allklear Detox Future Salad (продається без пляшки) роздрібна ціна: HK$280/ 7 саше

  Революційний продукт відходить від традиції просто перетерти салат в смузі. Інноваційна технологія передбачає, що на приготування та випивання пакетика напою знадобиться менше п’яти хвилин. 

  Detox Future Salad містить екстракти з 12 натуральних інгредієнтів та 25 основних поживних речовин, включаючи вітаміни В, С, Е і К, кальцій, залізо, цинк, магній, мідь, амінокислоти та харчові волокна.

  Один пакетик напою містить клітковину та харчову цінність, еквівалентну 5 мискам традиційного салату

  Незабаром Allklear випустить цілу лінійку нових смаків Future Salads з високим вмістом білків, кальцію та кето-напої.

  Зібране фінансування допоможе компанії прискорити експансію на материковий Китай та міжнародні ринки. 

  Очікується, що в наступному році дохід Allklear перевищить 1 мільярд гонконгських доларів ($130 млн). У червні цього року компанія повідомила про річне зростання продажів свого продукту на 245%.

  Нагадаємо також, що свій “космос” відкриває американский Disney. Компанія недавно оголосила про запуск космічного ресторану майбутнього під назвою Space 220.

  Джерела: Allklear, Food Ingredients First

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Британські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з кави

  Для розробки журнального столика засновник і креативний директор Joy Resolve Джошуа Ренуф співпрацював з компанією з утилізації відходів Smile...

  Вам може сподобатися: