Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Венчурні інвестори вкладають мільйони у створення молекулярної кави, сиру та віскі

  Американський стартап Compound Foods створив каву без кавових зерен, і вже зібрав на її виробництво $4,5 млн інвестицій.

  Вибір читачів

  Таким чином, обсяг фінансування Compound Foods від старту діяльності склав $5,3 млн.

  В інноваційну каву вклалися Lowercarbon Capital, SVLC, Collaborative Fund, Maple VC, Petri Bio та інші інвестори.

  Замість вирощування та збирання кавових зерен, Compound застосовує синтетичну біологію, щоб відтворити «каву» на молекулярному рівні. 

  Compound застосовує синтетичну біологію, щоб відтворити «каву» на молекулярному рівні

  Марісель Саєнс, засновниця і генеральний директор стартапу, не ділиться деталями технології. Проте акцентує, що процес виробництва потребує набагато менше води у порівнянні з традиційним напоєм (щоб отримати чашку кави, на весь процес, починаючи від вирощування, йде 140 літрів води).

  Марісель Саєнс, засновниця і генеральний директор Compound Foods

  Compound – не єдина компанія, яка використовує синтетичні методи для відтворення конкретних страв та напоїв. Atomo із Сіетла також займається молекулярною кавою, роблячи синтетичний напій із перероблених веганських інгредієнтів. Endless West створює молекулярний віскі, а Climax Foods — сир.

  Експерти вважають, що такі компанії мають всі шанси до розвитку. Вони відтворюють звичну споживачам їжу та напої, але більш екологічно та незалежно від періоду вегетації сільгоспкультур і пір року.

  Звичайно, викликом для будь-якого виробництва синтетичних продуктів харчування та напоїв є смак. Якщо готовий продукт не матиме смаку, жодні молекули світу не переконають людей його купити.

  Джерела: TechCrunch, The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ізраїльський стартап вирощує в лабораторії 700 грамів курячого жиру за раз. Це — найбільше у світі

  Технологія стартапу побудована на платформі Peace of Meat, бельгійської компанії з вирощування жиру, яку MeaTech придбала минулого року. MeaTech стверджує,...

  Вам може сподобатися: