Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Портативна пляшка для газування води зібрала на Kickstarter потрійний об’єм інвестицій

  Швейцарська компанія Bottle+ створили багаторазову пляшку SPARK+ з вбудованою камерою для насичення напоїв вуглекислим газом, котра підтримує рівень СО2 в напої, навіть якщо пляшку постійно збовтувати.

  Вибір читачів

  SPARK+ складається з резервуара для води, портативної камери для вуглекислого газу, що кріпиться до дна посудини та заправочної станції.

  Щоб самостійно зробити газований напій, потрібно прикріпити камеру для СО2 до дна пляшки та притиснути до заправочної станції. Після того, як блок наповниться газом, потрібно натиснути кнопку, щоб карбонувати напій.

  Повна камера може забезпечити до 15 пляшок води, перш ніж її потрібно буде заправити. Крім того, споживач може самостійно обирати рівень насичення газом свого напою.

  Система є циклічною, тому не створює відходів

  У комплекті до пляшки також іде адаптер без камери для СО2 для того, щоб мати можливість використовувати пляшку для води без газу.

  Bottle+ розпочали кампанію на Kickstarter, щоб допрацювати поточний прототип, та підготувати до запуску на ринок SPARK+.

  Кампанія, запущена 24 серпня, вже подолала ціль у розмірі $29,5 тис. і зібрала понад $90 тис. То

  Пляшка буде доступна на ринку не раніше червня 2022 року за ціною 179 євро (приблизно $211).

  Нагадаємо, нещодавно німці створили нейропляшку, що «обманює» смакові рецептори людини.

  Джерело: The Spoon, Bottle+, Kickstarter

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: