Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Шведський стартап, в який вклався засновник SoundCloud, створив веганську фету та залучив мільйони

  Шведський стартап Stockeld Dreamery зібрав 16,5 млн євро (приблизно $20 млн) інвестицій через кілька місяців після випуску веганського аналогу фети.

  Вибір читачів

  Раунд очолили існуючі інвестори Astanor Ventures та Northzone. Стартап заручився підтримкою нових інвесторів — Gullspång Re: food, Eurazeo, Norrsken VC, Edastra, Trellis Road, серед яких знамениті інвестори засновник Green Kitchen Stories Девід Френкель та засновник SoundCloud Олександр Льюнг.

  Загальний обсяг фінансування наразі становить майже 20 млн євро.

  Такий розмір інвестицій є найбільшим у своєму роді для європейського веганського стартапу.

  На відміну від інших сирів рослинного походження на ринку, які використовують в якості основи кеш’ю або мигдаль, Stockeld Dreamery використовує білок квасолі фави та білок гороху як основні інгредієнти.

  Серед додаткових складників — кокосова та ріпакова олія, картопляний крохмаль, натуральні ароматизатори та закваска для бродіння веганського сиру.

  За поживною цінністю шматочок Stockeld конкурує з вмістом білка справжнього молочного сиру фета, який може похвалитися 13 гр на порцію, а також містить здорові для кишечника живі мікроорганізми. 

  Фінансування компанія планує витратити на масштабування виробництва, включаючи збільшення штату, випуск нових продуктів та розширення за межі Швеції.

  Експерти очікують, що світовий ринок рослинних сирів збільшиться майже вдвічі з нинішніх $2,7 млрд.

  А тим часом рослинні сири греко-канадського виробництва вже вийшли на ринок Об’єднаних Арабських Еміратів.

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: