П’ятниця, 24 Вересня, 2021
інше

  Віце-президент Google та один з продовольчих гігантів інвестували у протеїн із ряски

  Компанія Plantible Foods, яка створила найстійкіший у світі протеїн на основі ряски (лемни), зібрала $21,5 млн у раунді залучення фінансування серії А.

  Вибір читачів

  Кошти підуть на будівництво першого комерційного заводу, який запустять наступного року. 

  Тоні Мартенс та Мауріц Ван Де Вен, засновники стартапу

  Групу інвесторів, яку привабила ідея виробництва інноваційного продукту, очолила Astanor Ventures, що фінансує сільськогосподарські проєкти. Посеред інших – компанії Piva Capital, Kellogg’s Eighteen94 Capital та південнокорейський продовольчий гігант CJ CheilJedang.

  Також до серії А долучилися засновник Mammoth Biosciences Тревор Мартін та віце-президент Google Бредлі Горовіц. 

  Загалом з моменту заснування Plantible залучила $27 млн стороннього капіталу

  Порівняно з іншими рослинними культурами, які широко використовуються у вегетаріанських альтернативах (наприклад, соя) лемна може похвалитися більшою кількістю білка при потребі менших ресурсів на її виробництво. Порівняно з соєю, вона дає приблизно в 10 разів більше білка з гектара і потребує вдесятеро менше води.

  Маса ряски подвоюється кожні 4 години, що забезпечує стабільний щоденний урожай протягом року

  Протеїн, отриманий з лемни, здатний «імітувати функціональні характеристики широко використовуваного білка тваринного походження», запевняють у Plantible.

  Сендвіч, створений із ряскового протеїну

  Це дозволяє виробникам альтернативних продуктів відтворювати смак, текстуру та інші органолептичні характеристики справжніх тваринних продуктів.

  Тоні Мартенс, співзасновник та генеральний директор Plantible, каже, що компанія не намагається витіснити інші джерела рослинного білку. Plantible скоріше зосереджена на диверсифікації асортименту існуючих джерел рослинного білку, серед яких найпопулярнішими є соя, пшениця та горох.

  Джерела: Plantible Foods, Green Queen, FoodBusinessNews

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Стартап із Кембриджа створить промислові біореактори для вирощування «лабораторного» м’яса

  Генеральний директор стартапу Джек Рейд вважає, що існуючі зараз установки біореакторів для вирощування клітинного м’яса є недостатньо продуктивними.Вони розроблені...

  Вам може сподобатися: