Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  У ковбасі майбутнього м’ясо замінять на цвіркунів. Продати допоможе маркетинг

  Порошок із цвіркунів може стати інгредієнтом для деяких альтернативних м'ясних продуктів, приміром, ковбаси. Також з нього можна створювати протеїнові коктейлі, чипси та екструдовані закуски.

  Вибір читачів

  Про це розповідає Аарон Т. Досі, доктор філософії, президент, засновник та власник компанії All Things Bugs.

  All Things Bugs виробляє дрібно подрібнений порошок з цілих цвіркунів під назвою Griopro — найвищої якості в галузі. Компанія продає його за найдоступнішою оптовою ціною — від $35 за фунт.

  «Цвіркуни насправді чудово сприяють формуванню смакового профілю, — говорить Досі. — У них дуже м’ясний смак, як у свинини або курки»

  Єдина проблема — хітин. Щоб він не застрягав між зубами, комах доводиться дуже сильно подрібнювати.

  Порошок GrioPro на 67% складається з білків та на 19% — з масла. Він містить у собі всі незамінні амінокислоти.

  Насправді, на думку Досі, маркетологам буде легко змусити людей споживати їжу з цвіркунами, та відвести їх від існуючого зараз сприйняття комах як чогось мерзенного.

  Набагато більшою проблемою є вартість інгредієнтів. Нівелювати цей фактор можливо лише завдяки ефекту масштабів та інвестиціям в автоматизацію вирощування комах.

  Уже зараз All Things Bugs шукає можливості знизити гуртову вартість мелених цвіркунів з $35 до $18 за фунт. Але цього все одно буде недостатньо.

  «Насправді нам потрібно знизити ціну до $10. Такого рівня від нас чекають кілька великих компаній», — сказав засновник All Things Bugs

  Нагадаємо, раніше у бельгійський вафлях замінили вершкове масло на жир із комах.

  Джерела: All Things Bugs, Food Business news

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Ізраїльський стартап вирощує в лабораторії 700 грамів курячого жиру за раз. Це — найбільше у світі

  Технологія стартапу побудована на платформі Peace of Meat, бельгійської компанії з вирощування жиру, яку MeaTech придбала минулого року. MeaTech стверджує,...

  Вам може сподобатися: