Ізраїльтяни розробили «м’ясний» горох, і прагнуть підкорити ринок рослинної їжі

Ізраїльський виробник насіння Equinom та британська альт-м’ясна рослинна компанія Meatless Farm оголосили про співпрацю з метою створення високобілкових інгредієнтів з жовтого гороху.

Зокрема, підрозділ інгредієнтів компанії Meatless Farm буде співпрацювати Equinom для комерціалізації «нових інгредієнтів» з використанням удосконалених сортів жовтого гороху, над якими виробник насіння працював з 2015 року.

Згідно досліджень аналітиків, інгредієнти білка жовтого гороху матимуть щорічний приріст у розмірі 7,1% та сягнуть близько $1,5 млрд до 2030 року.

Equinom сподівається «зірвати» ринок жовтого гороху, представивши удосконалений “м’ясний” сорт, який не піддавався ГМ.

Для розробки останнього насіннєва компанія використовувала власні платформи, включаючи алгоритми геномної оптимізації, ШІ, обчислювальні та традиційні методи селекції.

Ізраїльтянам вдалося збільшити вміст білка у своїх сортах гороху на 30%, що майже на 50% більше, ніж у решти сортів, існуючих на ринку.

Очікується, що використання нового білкового концентрату Meatless Farm’s у рослинному м’ясі, включаючи фарш, курятину, ковбаси та котлети для бургерів, забезпечить останній додатковий екологічний прибуток.

«Нові інгредієнти» не лише знизять вуглецевий слід рослинного м’яса, а й сприятимуть сталому розвитку альт-м’ясної компанії у її прагненнях до нульових викидів.

Пізніше цього року Equinom поставить свій перший обмежений тираж горохового концентрату «провідним виробникам продуктів харчування», зазначили у компанії.

Аналітики прогнозують, що до 2040 року рослинне м’ясо складатиме четверть від загальної кількості споживаного.

Джерело: Food Navigator

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Відхідна молитва: Fancypants Baking запустила лінійку печива з відходів

Печиво випускається у трьох смаках: окара з шоколадною стружкою, подвійне шоколадне з кавовою вишнею, та ванільне вівсяне. За даними Upcycled...

Збудували перший у світі завод для виробництва білка з каноли. З нього отримають яйця та морепродукти

Раніше компанія створила «ідеальний» білок з гороху, що має більш нейтральний смак за відомі аналоги, тому може застосовуватись для...

Мільярд на рослинному тунці, веганських яйцях та креветках — світовий гігант заробив на foodtech

Портфель рослинних продуктів Nestlé включає вегетаріанські бренди Garden Gourmet, Natural Bliss, Vuna та Sweet Earth. Сюди ж варто додати...

Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

Унікальний чай компанія презентувала на виставці Biofach, найбільшій виставці органічної їжі, в Німеччині.Щоб чай було зручно заварювати, мінібукети кріплять...

Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

Унікальний чай компанія презентувала на виставці Biofach, найбільшій виставці органічної їжі, в Німеччині.Щоб чай було зручно заварювати, мінібукети кріплять...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Може вас зацікавити

Не гудуть. ТОП-10 компаній, які планують нажитися на їстівних хробаках та цвіркунах

BUG смажить сушені цвіркуниПіонер у світі розробки рецептур продуктів...

Колишній топ-менеджер Kraft Heinz створив веганське вершкове морозиво із вівса

До нової категорії OATSIDE увійшов через рік після отримання...

Вибір редактора
В продовження теми