Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Рибні міхури для освітлення пива пропонують замінити печерицями. Задля веганів

  Далеко не все пиво є веганським — деякі бренди використовують у процесі пивоваріння фільтратори тваринного походження.

  Вибір читачів

  Освітлення пива є важливою частиною технологічного процесу. Для цього до нефільтрованого напою додають агенти для видалення дріжджів та пивного білку (саме вони є причиною помутніння).

  Вирішення проблеми знайшов стартап Chinova Bioworks. У співпраці з інноваційним відділом Collège Communautaire du Nouveau Brunswick (CCNB), що знаходиться у канадській провінції Нью-Брансвік, вони досліджують використання перероблених білих печериць як агента для освітлення пива у промислових масштабах. 

  Співзасновники Chinova Наташа Дхаягуде та Девід Браун

  Якщо зараз задля очищення пива використовують рибні плавальні міхури, желатин, гліцерин, казеїн чи пенсин (його отримують із шлункових ферментів свиней), хітин ракоподібних чи комашиний кармін, то Chiber планує обійтися грибними волокнами. 

  Для отримання свого флагманського продукту, який заодно працює як веганський консервант, Chiber використовує залишки ніжок грибів, які в іншому випадку пішли б у відходи.

  «Алкогольні напої, особливо пиво, страждають від використання інгредієнтів тваринного походження та синтетичних речовин. Ми вважаємо, що тут Chiber може зробити великий прорив», — прокоментував Девід Браун, співзасновник та головний операційний директор стартапу.

  Ранні тести показують, що фільтратор Chiber працює приблизно у 8 разів швидше, коли справа доходить до відстоювання дріжджів на стадії після ферментування, і навіть потенційно може подовжити термін зберігання пива.

  Зараз стартап активно шукає партнерів для тестування продукту. Плани виходу на ринок — перший квартал 2022 року. 

  Нагадаємо, раніше вчені створили пиво з кавових відходів.

  Джерела: Chinova Bioworks, Green Queen

  Natasha Dhayagude from Chinova Bioworks from Natural Products Canada on Vimeo.

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Лідер ринку спортивних напоїв створив вишневий сік, що відновлює м’язи

  Продукт преміум-класу, концентрат Черибунді готується на основі терпкої вишні, найбільш багатої антиоксидантами суперягоди у світі. Компанія застосовує власний методом екстрагування...

  Вам може сподобатися: