НовиниБританські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з...

Британські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з кави

Лондонський будинок креативного дизайну Joy Resolve презентував журнальний столик — перший у світі предмет меблів, виготовлений із переробленої кави.

Для розробки журнального столика засновник і креативний директор Joy Resolve Джошуа Ренуф співпрацював з компанією з утилізації відходів Smile Plastics.

Відпрацьовану кавову гущу збирають з обжарювальних заводів Лондона та місцевих кафе, очищають, обробляють та поєднують з переробленою пластиковою упаковкою.

Далі формують диски, товщиною 20 мм, які зовнішньо схожі на розкішний бронзовий камінь.

Сучасного мінімалістичного дизайну додає бронзова скляна «накладка» квадратної форми, встановлена на поверхні суцільної кавовмісної стільниці.

Використання відпрацьованої кави як будівельного матеріалу, орієнтованого на дизайнерські рішення продовжує загальну тему всього асортименту бренду.

Щороку у світі заварюється понад 9 млн тонн меленої кави в результаті близько 18 млн тонн відпрацьованої кавової гущі йдуть у відходи, які виділяють у навколишнє середовище метан.

Цей газ у 34 рази більш шкідливий ніж СО2, тому вторинне використання кавових відходів наразі є кліматично обгрунтованим.

Ідея експерименту поєднати високоякісні матеріали із вторинних відходів від Smile Plastics з дизайнерською ідеологією Joy Resolve дозволила створити унікальний предмет меблів, що розширює можливості сталого дизайну за допомогою сучасних технологій.

Продовжуючи тему боротьби з масштабними об’ємами відходів кав’ярень, нагадаємо, що на Kickstarter триває кампанія по збору фінансування для першого у світі годинника з кави.

Джерело: Arcade

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Український винахідник створив технологію виробництва горіхової пасти, яка зберігається 2 роки

Як повідомляє Укрінформ, на переробку йде широкий перелік сировини — від горіхів до чорного кмину.Винахідник має авторські свідоцтва на...

На вулицях Шанхая з’явилися автономні фудтраки від KFC

Нещодавно в твіттері було розміщено кілька фотографій автономних ресторанів KFC на колесах в Китаї. Передбачається, що це пілотний проект...

Не «Дружба». Споживачі виявили, що рослинний сир — це смачно

Протягом останніх років у переліку виробників рослинного сиру тільки в США з'явилися Violife, Parmela Creamery, Good Planet, Loca Food,...

Німці створили платформу, яка дозволить створювати нові види рослинного молока та м’яса за два тижні

Платформа дозволяє ідеям нових продуктів перейти від концепції до прототипу всього за два тижні.Користувач обирає ряд опцій, щоб налаштувати...

В Іспанії створили упаковку із сироватки. Вона подовжить термін зберігання сиру на 50%

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, з 18 млн тонн сиру, виробленого в усьому світі, щороку утворюється 180...

Сегмент рослинної риби схожий на дикий захід: на що стартапи отримують інвестиції у 2022 році

Ці цифри враховують усі інвестиції в компанії, що займаються виробництвом рослинних, ферментованих і культивованих морепродуктів.Величезна частка зібраного фінансування пішла...

Може вас зацікавити

Принтер для напоїв друкує молекулярні коктейлі, пиво та вино з водопровідної води

Ідея молекулярного принтеру з’явилася наприкінці 2018 року. Тоді підприємець...

Засновник Starbucks Говард Шульц про те, як інвестиції в співробітників допомагають росту компанії

До 100-річчя журналу Forbes засновник мережі знаменитих кав'ярень написав...

Вибір редактора
В продовження теми