Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Британські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з кави

  Лондонський будинок креативного дизайну Joy Resolve презентував журнальний столик — перший у світі предмет меблів, виготовлений із переробленої кави.

  Вибір читачів

  Для розробки журнального столика засновник і креативний директор Joy Resolve Джошуа Ренуф співпрацював з компанією з утилізації відходів Smile Plastics.

  Відпрацьовану кавову гущу збирають з обжарювальних заводів Лондона та місцевих кафе, очищають, обробляють та поєднують з переробленою пластиковою упаковкою.

  Далі формують диски, товщиною 20 мм, які зовнішньо схожі на розкішний бронзовий камінь.

  Сучасного мінімалістичного дизайну додає бронзова скляна «накладка» квадратної форми, встановлена на поверхні суцільної кавовмісної стільниці.

  Використання відпрацьованої кави як будівельного матеріалу, орієнтованого на дизайнерські рішення продовжує загальну тему всього асортименту бренду.

  Щороку у світі заварюється понад 9 млн тонн меленої кави в результаті близько 18 млн тонн відпрацьованої кавової гущі йдуть у відходи, які виділяють у навколишнє середовище метан.

  Цей газ у 34 рази більш шкідливий ніж СО2, тому вторинне використання кавових відходів наразі є кліматично обгрунтованим.

  Ідея експерименту поєднати високоякісні матеріали із вторинних відходів від Smile Plastics з дизайнерською ідеологією Joy Resolve дозволила створити унікальний предмет меблів, що розширює можливості сталого дизайну за допомогою сучасних технологій.

  Продовжуючи тему боротьби з масштабними об’ємами відходів кав’ярень, нагадаємо, що на Kickstarter триває кампанія по збору фінансування для першого у світі годинника з кави.

  Джерело: Arcade

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Консервант, який видобули два століття назад, став головним інгредієнтом веганського майонезу

  У виробництві Vesa використовує лише один консервант — сорбат калію. Це — консерват рослинного походження, який вперше видобули у...

  Вам може сподобатися: