Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Європейські гіганти м’ясної галузі запустять хаб для виробників лабораторного м’яса

  Європейські компанії Givaudan, Bühler та Migros, утворили новий хаб — The Cultured Food Innovation Hub у Кемптталі поблизу Цюріха (Швейцарія). Мета інноваційного простору — прискорити розвиток та проникнення на ринок продуктів клітинного сільського господарства.

  Вибір читачів

  Існує багато аргументів на користь масового культивування м’яса: відпадає необхідність забою тварин, застосування антибіотиків, відведення ферм під виробництво, які до того ж впливають на екологію.

  The Cultured Food Innovation Hub почне діяльність наступного року

  Інноваційний центр буде автономним підприємством, та повністю належатиме трійці компаній-засновників. Він буде розташованій у самому осередку інновацій та технологій.

  Нові потужності нададуть можливості та знання для прискорення розвитку інших компаній у сфері вирощування м’яса, культивованої риби та морепродуктів. Також хаб охоплюватиме технології отримання білку методом точного бродіння.

  Центр матиме лабораторію з розробки продуктів, обладнання для культивування біоферментації. Окрім того, The Cultured Food Innovation Hub повністю відповідатиме очікуванням споживачів щодо дотримання принципів стійкого та екологічного виробнитцва.

  Bühler привнесе в новий хаб провідні галузеві рішення, які використовуються у розширенні та виробництві тисяч харчових продуктів по всьому світу. Givaudan —  багатовіковий досвід та знання у всіх аспектах смаку, включаючи всі види м’ясних альтернатив та глибокий досвід у біотехнології. Migros — компетенції у взаємодії з клієнтами та розвитку ринку.

  «Об’єднані зусилля дозволяють продовжити наш шлях до більш стійкої системи харчування», — прокоментував Ян Робертс, головний директор з технологій компанії Bühler.

  Нагадаємо, раніше інші європейські компанії об’єдналися для здешевлення виробництва альтернативних морепродуктів.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Продано перший мільйон порцій «мікробного» морозива. Наступний — сир

  Brave Robot був запущений минулого року як перший бренд The Urgent Company, і з тих пір компанія додала до...

  Вам може сподобатися: