Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Німці розробляють технології виробництва котлет, тофу та макаронів із коноплі

  Університет Гогенхайму у Штутгарті разом з німецькою компанією Signature Products запускають проєкт з розробки інноваційних технологій та рецептур продуктів із конопляного протеїну — веганських котлет, тофу та макаронів.

  Вибір читачів

  Коноплі мають не лише величезний лікувальний потенціал, але й усе більше приваблюють як основа для нових, екологічних та стійких продуктів харчування, говорять учасники проєкту.

  У рамках Програми інновацій та інвестицій у сфері біоекономіки для сільських територій Міністерство сільських територій та захисту прав споживачів Баден-Вюртембергу профінансує проєкт приблизно на 1 млн євро.  

  Вже сьогодні багато людей відмовляються від споживання тваринного білка з міркувань здоров’я, екології та етики.  Натомість вони все частіше звертаються до продуктів з рослинного білка.

  Ринок цих замінників м’яса все ще відносно невеликий. Але Флоріан Піхльмайєр, керуючий директор компанії Signature Products, вважає, що він має сильний потенціал росту. 

  “В даний час Європа, будучи лідером, має 40% частки загального світового ринку замінників м’яса. За оцінками експертів, у 2025 р. він сягне приблизно 2,4 млрд євро”, — говорить він.

  Як нове джерело білку виступає конопляний протеїн

  “Насіння коноплі має до 25% білку, склад якого подібний до яєчного. Він містить усі незамінні амінокислоти і, отже, має високу біологічну цінність”, — говорить доктор Форо Хаджехей з Університет Гогенхайму.

  Також конопляний протеїн легко засвоюється і має бажану жувальну текстуру, схожу на м’ясо.

  Але для цього підходять не кожні коноплі. Щоб вибрати найліпші, вчені випробують близько 20 сортів.

  Нагадаємо, раніше найбільший виробник канабісу в Ізраїлі розробив харчові добавки з коноплею та грибами.

  Джерела: Університет Гогенхайму, Fleischwirtschaft

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Зірка популярного серіалу з Netflix створив веганську заміну не менш популярній Nutella

  Новий бренд, що отримав назву TBH, утворився після двох років співпраці між Шнаппом і венчурною студією Umana.Веганська горіхова паста...

  Вам може сподобатися: