Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

  Лідер робототехніки Keenon Robotics зібрав $200 млн, що є найбільшим раундом фінансування серед сервісних роботів.

  Вибір читачів

  Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.

  Keenon Robotics займається забезпеченням інтелектуальних рішень доставки у всьому світі за допомогою роботизованої системи з використанням ШІ.

  Починаючи з доставки продуктів харчування, Keenon поступово розширився до готелів, лікарень, телевізійних центрів та наразі глибоко залучений до роботи з комерційними послугами.

  «Використання штучного інтелекту та машинного навчання в поєднанні з виробничими можливостями допомагає творити інноваційну робототехніку, щоб збільшити продуктивність у сфері обслуговування, включаючи ресторани, готелі, тощо», — зазначив Кентаро Мацуї, керуючий директор Softbank Group.

  На сьогоднішній день, компанія присутня на ринках Америки, Європи, Південної Кореї та Сінгапуру.

  Як зазначив Тоні Лі, засновник Keenon Robotics, вони вже окреслили план застосування масштабного фінансування для розвитку компанії.

  Перш за все, це стимулювання інновацій за допомогою власних досліджень та розробок. Як наслідок, створення ефективних та економічних додатків.

  Серед інших планів лідера робототехніки — масштабування поточної робот-платформи за рахунок розширення на нові ринки та визначення нових перспектив для стимулювання зростання та збільшення доходів.

  А тим часом Heineken створив робота зі штучним інтелектом, що сам приносить пиво.

  Джерело: PR Newswire

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Консервант, який видобули два століття назад, став головним інгредієнтом веганського майонезу

  У виробництві Vesa використовує лише один консервант — сорбат калію. Це — консерват рослинного походження, який вперше видобули у...

  Вам може сподобатися: