Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Італійський бренд спортивного харчування створив каву у стіках. Її можна пити відразу і будь-де

  Дочірня компанія Cleverit Corp, створена італійським брендом спортивного харчування EthicSport представила нову готову до вживання каву в стіках Orbit.

  Вибір читачів

  Запатентована формула кавового стіка енергетично заміняє чашку кави з кав’ярні, проте її можна випити на ходу і будь-де, як запевняють виробники.

  Orbit Coffee — це солодкий і простий продукт, який використовує комбінацію вуглеводів для швидкого енергетичного підйому зі збереженням тривалої дії ефекту.

  Кожен стік поєднує традиції італійської кави з наукою про харчування

  Корінь маки (харчова добавка, що підвищує пізнавальну та фізичну працездатність), поєднаний з каліброваною сумішшю швидких вуглеводів (фруктоза) та повільних вуглеводів (мальтодекстрин та ізомальтулоза) доповнений вишуканим італійським шоколадним ароматом.

  Один стік Mocha Orbit Coffee, ємністю 25 мл, містить 133 мг кофеїну

  Фірмова формула бренду орієнтована на сучасних споживачів, що дозволяє брати стіки з собою у гаманці чи рюкзаку, щоб задовольнити потреби споживача в енергії будь-де і будь-коли та має 50 калорій на порцію.

  Нагадаємо, що країна, котра п’є найбільше кави на душу населення виростила її у біореакторі. Лабораторна кава має такий же смак і запах, ак звичайна.

  Джерело: PR Newswire, Orbit Coffee

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Шеф-кухар Юрій Ковриженко про кулінарну дипломатію: котлету Скоропадського та хот-дог для короля Георга

  Розкажіть, будь ласка, що таке кулінарна дипломатія?Це частина культурної дипломатії. Я б назвав її інструментом, який допомагає налагоджувати міжнародні...

  Вам може сподобатися: