Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Виробники альтернативних морепродуктів за півроку отримали рекордні $116 млн — на ринку стає гаряче

  Сегмент альтернативних морепродуктів стрімко зростає і має величезні можливості для подальшого розширення.

  Вибір читачів

  Як свідчать дані нового звіту Інституту доброї їжі (Good Food Institute, GFI), у 2020 р. продажі альтернативних морепродуктів, отриманих з рослинних білків або шляхом ферментації, зросли на 23% у порівнянні з попереднім роком. 

  У цій сфері працює 83 компанії, включаючи ті, що використовують клітинні технології

  Згідно зі статистикою SPINS, цитованою у звіті, рослинні морепродукти становили лише 0,1% від усіх роздрібних продажів сегмента морепродуктів у 2020 році.  

  Якщо частка морепродуктів рослинного походження виросте, склавши 1,4% продажів, то її можна буде оцінити в $221 млн, прогнозують в GFI.

  Розробкою нових альтернатив існуючим морепродуктам цікавиться все більше інвесторів. Згідно з даними Pitchbook, тільки в першій половині 2021 р. в цей простір було вкладено рекордні $116 млн. 

  Найбільші інвестиції отримали Gasted Foods і BlueNalu — $26 млн та $60 млн відповідно

  На ринку дійсно зараз гаряче. Finless Foods працює над тунцем рослинного походження.  Пропозиція з’явиться на ринку уже наступного року. А виробник морепродуктів на основі клітин BlueNalu нещодавно оголосив про партнерство з Nomad Foods, щоб продавати морепродукти на основі клітин у Європі.

  Джерела: Good Food Institute, FoodDive

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Івано-Франківська сироварня варить унікальні сири з чорнилами каракатиці

  П’ять років тому нинішня власниця сироварні починала з моцарели. Тоді вона варила сири за італійською технологією на власній кухні....

  Вам може сподобатися: