Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Курка та риба з грибів — глобальний інкубатор “пригрів” у себе нові стартапи

  Вісім стартапів — від Японії до Естонії та Ізраїлю — приєдналися до інкубатора ProVeg. Всі вони — вузькоспеціалізовані на секторі альтернативних білків та орієнтуються на інноваційні харчові технології й унікальні інгредієнти.

  Вибір читачів

  Серед новачків на платформі — виробники першого в світі молока з пророщеного проса, курки та риби на основі мікопротеїнів, а також інгредієнта з олійних дріжджів, що надає рослинному молоку вершковості.

  “На 12 тижнів ми зараз запускаємо нову берлінську програму, яка має прискорити інновації, і вона дійсно глобальна”, — говорить Альбрехт Вольфмайєр, керівник інкубатора ProVeg.

  ProVeg виступає партнером та наставником багатьох стартапів по всьому світу

  Інкубатор підтримує компанії, що розробляють нову рослинну їжу, культивовані або ферментовані замінники м’яса, морепродуктів, яєць чи молока. 

  Стартапи, які приєднуються до інкубатора ProVeg, підтримуються спеціальною програмою прискорення виходу на ринок, індивідуальним керівництвом експертів, доступом до розгалуженої мережі інкубаторів промислових контактів та до 250 тис. євро фінансування.

  З моменту свого запуску у 2018 р. ProVeg співпрацював з більш ніж 55 міжнародними стартапами. У сукупності ці компанії зібрали більше 100 млн євро фінансування і зараз представлені у 15 000 магазинів.

  Нова когорта початківців, що приєдналися до ProVeg, включає також індійський стартап Altein Ingredients, що запропонував функціональний білок із бобів мунг, та ізраїльську Genesea, що виробляє ізоляти з морський водоростей.

  Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA розповідав про найцікавіші новинки серед веганських продуктів на світовому ринку.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Найменший у світі овоч може стати наступним суперфудом для схуднення

  Про це заявили Ефі Еяль, генеральний директор Mankai та доктор Айріс Шай, ад’ютант-професор харчування Гарвардської школи громадського здоров’я TH...

  Вам може сподобатися: