Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  На Kickstarter шукають інвестиції на суперфуд з меду та амаранту. В Україні такий уже їдять

  Команда американського стартапу Honey Energy збирає інвестиції на запуск виробництва унікального енергетичного суперфуду – меду з амарантовим зерном.

  Вибір читачів

  Кампанія по збору коштів завершується через 35 днів, і проєкт уже отримав більше двох десятків зацікавлених у його розвитку прихильників.

  Honey Energy – це команда, яка досліджує переваги меду та органічних добавок для здоров’я. Вони запатентували власну технологію змішування меду з зародками насіння амаранту.

  «Ця технологія не тільки зберігає, але і підвищує всі корисні якості. І тепер ми ділимось своїми результатами з усім світом», – говорять автори ідеї.

  У рецептурі – органічний мед та амарант. Споживання продукту має укріплювати імунітет, покращувати сатурацію, позитивно впливати на здоров’я шкіри, давати енергію та поліпшувати розумову діяльність.

  Технологія виготовлення суперфуду передбачає змішування інгредієнтів на наднизькій швидкості, щоб попередити нагрівання меду, а отже зберегти його властивості.

  «Ця технологія – результат п’ятирічних досліджень нашої команди», – пишаються в Honey Energy

  Однак, неможливо обійти увагою той факт, що подібний продукт уже представлений на українському ринку. Він продається близько 10 асортиментними позиціями під брендом «МЕДОВИЙ АМАРАНТ».

  Український суперфуд виготовляють із гощанського меду однієї з сімейних пасік, на Рівненщині

  Приватний виробник має патент на їстівний продукт від січня 2019 року та сертифікат на відповідність європейським стандартам. Над створенням медового амаранту українці працювали 4 роки.

  Джерела: Kickstarter, «МЕДОВИЙ АМАРАНТ»

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Японські вчені надрукували яловичий стейк по $900 за півторасантиметровий шматок

  Для культивованої яловичини створення стейка за складом і структурою скожим на справжній, все ще залишається проблемою.Професор Мічія Мацусакі з...

  Вам може сподобатися: