На Kickstarter шукають інвестиції на суперфуд з меду та амаранту. В Україні такий уже їдять

Команда американського стартапу Honey Energy збирає інвестиції на запуск виробництва унікального енергетичного суперфуду – меду з амарантовим зерном.

Кампанія по збору коштів завершується через 35 днів, і проєкт уже отримав більше двох десятків зацікавлених у його розвитку прихильників.

Honey Energy – це команда, яка досліджує переваги меду та органічних добавок для здоров’я. Вони запатентували власну технологію змішування меду з зародками насіння амаранту.

«Ця технологія не тільки зберігає, але і підвищує всі корисні якості. І тепер ми ділимось своїми результатами з усім світом», – говорять автори ідеї.

У рецептурі – органічний мед та амарант. Споживання продукту має укріплювати імунітет, покращувати сатурацію, позитивно впливати на здоров’я шкіри, давати енергію та поліпшувати розумову діяльність.

Технологія виготовлення суперфуду передбачає змішування інгредієнтів на наднизькій швидкості, щоб попередити нагрівання меду, а отже зберегти його властивості.

«Ця технологія – результат п’ятирічних досліджень нашої команди», – пишаються в Honey Energy

Однак, неможливо обійти увагою той факт, що подібний продукт уже представлений на українському ринку. Він продається близько 10 асортиментними позиціями під брендом «МЕДОВИЙ АМАРАНТ».

Український суперфуд виготовляють із гощанського меду однієї з сімейних пасік, на Рівненщині

Приватний виробник має патент на їстівний продукт від січня 2019 року та сертифікат на відповідність європейським стандартам. Над створенням медового амаранту українці працювали 4 роки.

Джерела: Kickstarter, «МЕДОВИЙ АМАРАНТ»

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Коктейлі з самогоном — новий напій «народного» бренду, що працював з зірками кантрі-музики

Sugarlands Distilling Company — це ремісничий спиртзавод, чия продукція, включаючи самогон, ром, вершкові лікери та житній віскі відзначені нагородами,...

Пірнути за обідом. ТОП-5 переваг морських овочів як їжі майбутнього

Ресторани, заклади громадського харчування та магазини спеціалізованої здорової їжі проявляють великий інтерес до морських овочів, оскільки споживачі усвідомили їх...

Молоді науковці із Німеччини створили нейропляшку, яка «обманює» смакові рецептори людини

По суті споживачі «обманюють мозок», використовуючи пляшку Air Up.Система пиття створена таким чином, що надає воді смаку без використання...

На підтримку жіночого підприємництва можна отримати $5000 гранту

Проект спрямований на зміцнення економічних можливостей жінок під час війни та у післявоєнний період, з акцентом на інтеграцію жінок...

Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

Унікальний чай компанія презентувала на виставці Biofach, найбільшій виставці органічної їжі, в Німеччині.Щоб чай було зручно заварювати, мінібукети кріплять...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Може вас зацікавити

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому,...

Вирощувати лабораторне м’ясо на тютюні виявилося в 500 тисяч разів дешевше

У напрямку створення продукту, який матиме перспективу на ринку,...

Вибір редактора
В продовження теми