Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Американці створили преміум-каву з конопель, що не втрачає канабідіол при заварюванні

  Компанія Flower Power Coffee представила нову лінійку картриджів для кавомашини, які забезпечують вишуканий смак та гарантують 25 мг КБР у кожній завареній чашці.

  Вибір читачів

  КБР (канабідіол) — це натуральна неп’янка сполука, що міститься в коноплі та широко застосовується у медицині й функціональних продуктах харчування.

  Незалежні лабораторні тести показують, що незважаючи на кількість КБР, поміщеного в капсулу для заварювання кави, в процесі приготування та фільтрації його кількість втрачається, або взагалі зводиться нанівець.

  Flower Power Coffee створили капсули з кавою світлого, середнього та темного ступеня обсмаження, що гарантує своїм клієнтам послідовні 25 мг лабораторно перевіреного КБР з коноплі в кожній завареній чашці.

  Для того, щоб зберегти вишуканий смак кавового напою, капсули Flower Power Coffee містять на 46% більше кави, ніж інші марки. Це дозволяє отримати більш насичений та ароматний напій.

  На розробку унікальної кави пішло два роки, пояснює Чак Зігель, генеральний директор компанії.

  «Ми настільки впевнені у результаті, що повернемо ваші гроші, якщо ви не задоволені на 100%», — додав він.

  Наразі компанія очікує на патент своєї технології створення кавових картриджів, що гарантує заявлену концентрацію КБР у готовому напої.

  Нагадаємо, американський сімейний стартап створив кремове морозиво Doozi Pots з конопель та вівса.

  Джерело: PR Newswire, Flower Power Coffee

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Nestlé та ще 5 світових брендів роблять альтернативну рибу своїм флагманом

  Сьогодні на ринок вийшли щонайменше 6 стартапів з усього світу, які пропонують власну альтернативу тунцю. Зокрема, це Fish Peas,...

  Вам може сподобатися: