Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Американці випустили продукт з коноплі, що прибирає 15 см з талії за три місяці

  Після двох десятиліть глобальних досліджень роздрібний продавець із США CBD | SUNMED ™ представив продукт із канабідіолу (КБР) під назвою Trim для зниження ваги.

  Вибір читачів

  Зі слів продавця, інноваційний продукт підкріплений «першим у своєму роді» клінічним дослідженням на людях, яке показало, що основний компонент продукту, тетрагідроканабіварин (THCV) пригнічує природний апетит.

  Trim від компанії Sunmed має на меті використовувати коноплю як природну альтернативу для зниження ваги, пояснюючи все тим, що їхній засіб діє безпосередньо на рецептори мозку і дає організму «зрозуміти, що він вже ситий».

  Інноваційний засіб практично не має побічних ефектів, крім того поліпшує сон, зменшує рівень тривожності та має легкий знеболювальний ефект.

  Trim представлений у двох формах: настоянка та гелеподібні капсули

  Для повного ефекту його слід включити до розпорядку дня, поєднуючи з активним способом життя та здоровим харчуванням.

  Рекомендована доза — 50 мг на день протягом трьох місяців. За цей час клінічні випробування показали зниження ваги до 8 кілограм і зменшення у талії до 15 см.

  Продукт продається за ціною близько $100 та виготовлений з коноплі, вирощеної в США.

  Нагадаємо, лідер інноваційної етноботаніки — канадська компанія Adastra Holdings Ltd. створила чистий ізолят коноплі, що не впливає на психіку.

  Джерело: Nutrition Insight

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Шеф-кухар Юрій Ковриженко про кулінарну дипломатію: котлету Скоропадського та хот-дог для короля Георга

  Розкажіть, будь ласка, що таке кулінарна дипломатія?Це частина культурної дипломатії. Я б назвав її інструментом, який допомагає налагоджувати міжнародні...

  Вам може сподобатися: