Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Стартап із Кремнієвої долини перепрограмував ДНК дріжджів, щоб створити яєчний білок без курей

  Каліфорнійська компанія з виробництва інгредієнтів Clara Foods, яка після ребрендингу стала називатися The EVERY Company, створила інноваційний продукт – нетваринний яєчний білок без смаку та запаху.

  Вибір читачів

  Продукт під назвою EVERY ClearEgg має широке застосування та повинен підвищувати поживність нетваринних продуктів.

  Заснована в 2014 році, компанія розробляє свої інгредієнти шляхом точного бродіння — методу, популяризованого такими гігантами ринку як Impossible Foods та Perfect Day.

  Команда проєкту

  The EVERY Company стверджує, що ClearEgg — перший у світі яєчний білок, що не походить від тварин, але еквівалентний тваринному.

  ClearEgg знаходився у розробці 7 років

  Його основна ціль — збільшити вміст білку у продукті, і зробити це без явного післясмаку, який дають більшість інгредієнтів, що комерційно доступні у просторі нетваринних продуктів.

  Артуро Елізондо, співзасновник The EVERY Company

  «Ми друкуємо ДНК у 3D-форматі, а потім додаємо її до дріжджів. По суті, ми «зламуємо» дріжджі – «програмуємо» їх як комп’ютерні додатки», — розповідає Артуро Елізондо, співзасновник The EVERY Company.

  Гарячі та холодні напої, кислотні соки, енергетики та батончики — лише деякі потенційні продукти, до яких можна додати ClearEgg

  Ще одна очевидна категорія – молоко рослинного походження, якому зазвичай не вистачає білків порівняно з тваринами.

  «Тепер ви можете дійсно мати рослинне молоко, яке містить більше білку, ніж коров’яче молоко, але без додавання цукру, щоб замаскувати сторонні аромати», — сказав співзасновник компанії.

  Нагадаємо, раніше проект веганського яйця, яке виготовляється за допомогою штучного інтелекту, зібрав мільйони інвестицій.

  Джерела: The EVERY Company, Green Queen, FoodDive

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Шеф-кухар Юрій Ковриженко про кулінарну дипломатію: котлету Скоропадського та хот-дог для короля Георга

  Розкажіть, будь ласка, що таке кулінарна дипломатія?Це частина культурної дипломатії. Я б назвав її інструментом, який допомагає налагоджувати міжнародні...

  Вам може сподобатися: