Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Робот-ресторан, який готує 400 страв з макаронів за годину, отримав мільйонні інвестиції

  Cala, виробник автономних макаронних роботів-ресторанів, залучив 5,5 млн євро інвестицій на створення обладнання другого покоління.

  Вибір читачів

  Нове фінансування є наступним раундом залучення інвестицій після отримання паризьким стартапом 1 млн євро у 2019 році.

  Робот Cala — це, по суті, повністю функціонуючий ресторан у коробці. Він готує та подає макарони в декартовій системі координат.

  Поки компанія працює над своїм роботом gen-2, ви можете отримати уявлення про те, як функціонує бот Cala першого покоління:

  Машина може приготувати до 400 страв з макаронів за одну годину

  Компанія відкрила свій перший ресторан у п’ятому окрузі Парижа в 2020 році. З того часу вдалося приготувати 25 тисяч порцій макаронів.

  Замовити собі пасту можна прямо в ресторані за допомогою сенсорного екрану або через програми доставки їжі, такі як UberEats або Deliveroo.

  95% страв клієнти досі замовляли саме через доставку

  Співзасновник та генеральний директор Ілан Річард у 2017 році покинув навчання у коледжі у віці 19 років, щоб заснувати компанію разом із Жульєном Драго та Ніколясом Барбоні.

  Говорить, що його мотивувала можливість побудувати робот-ресторан із пастою. Він був розчарований відсутністю здорових страв, доступних йому як студенту.

  «У фаст-фудах низький прибуток означає, що вони не можуть використовувати інгредієнти більш високої якості. Ми зрозуміли, покращити економіку могла б автоматизація приготування страв», — сказав він.

  До слова, раніше пиво, зварене з роботом-пивоваром, взяло золото на найбільшому конкурсі у світі.

  Джерела: Cala, The Spoon

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Coca-Cola випустила «розумну воду», дистильовану парою — з женьшенем та кульбабою

  З моменту заснування у 1996 році бренд Smartwater спочатку зосереджувався на дистильованій воді без запаху з додаванням електролітів. Згодом розширився...

  Вам може сподобатися: