Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Французький стартап створив надпоживне веганське молоко з водоростей

  Нова французька компанія Update Foods створила «ідеальне веганське молоко», яке може конкурувати з коров’ячим.

  Вибір читачів

  Очолюваний жінками стартап мав на меті запропонувати споживачам альтернативний молочний продукт, відійшовши від традиційних рослинних інгредієнтів, який би спростив перехід на рослинне харчування, забезпечуючи при цьому смак та поживність.

  M!lk Update, нова альтернатива тваринного молока, виготовляється з бобів фаба, олії, отриманої з водоростей з використанням натуральних ароматизаторів, емульгаторів та текстуризаторів.

  Команда проєкту

  Водоростеве молоко не містить цукру та за смаком і запахом його важко відрізнити від коров’ячого. Втім, M!lk Update має численну кількість переваг.

  M!lk Update є відмінним джерелом клітковини, має низький вміст насичених жирів та натрію, проте, багатий білком та молібденом, що є важливим мікроелементом, який допомагає розщеплювати токсини.

  Молоко з олії водоростей містить на 24% більше магнію та на 3000% більше заліза, ніж коров’яче.

  Завдяки складу нутрієнтів, водоростеве молоко допомагає уникнути проблем з травленням, не містить алергенів та має тривалий термін зберігання.

  Update Foods заявляють, що їхнє «ідеальне веганське молоко», завдяки унікальній комбінації інгредієнтів, може конкурувати за смаком, консистенцією, зовнішнім виглядом, поживністю та вартістю з коров’ячим молоком.

  Нагадаємо, сінгапурська компанія Sophie’s Bionutrients робить протеїнове борошно з мікроводоростей, яке при змішуванні з водою перетворюється у молоко, подібне за текстурою до горіхового та має таку ж харчову цінність, як коров’яче.

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Івано-Франківська сироварня варить унікальні сири з чорнилами каракатиці

  П’ять років тому нинішня власниця сироварні починала з моцарели. Тоді вона варила сири за італійською технологією на власній кухні....

  Вам може сподобатися: