Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Відомий кіноактор Ештон Катчер інвестує в топовий стартап з вирощування лабораторного м’яса

  Колектив інвесторів на чолі з відомим америнканським кіноактором Ештоном Катчером оголосив про співпрацю з міжнародним лідером культивованого м’яса MeaTech 3D.

  Вибір читачів

  Співпраця орієнтована на прискорення зростання компанії у розробці та комерціалізації власних технологій виробництва культивованого м’яса.

  MeaTech 3D вважає, що технології вирощування м’яса мають значний потенціал для покращення виробництва та створення різноманітних пропозицій нових продуктів.

  Компанія зосереджує особливу увагу на м’ясних продуктах вищого сорту, таких як структуровані мармурові стейки, що включає розробку високопродуктивних систем біодруку.

  Для досягнення цієї мети MeaTech 3D розробляє набір передових технологій виробництва, які включають в себе розвиток клітинних ліній яловичини, свинини та курки.

  Вважається, що інгредієнти на основі клітин мають значний потенціал для покращення смаку, аромату та текстури білкових продуктів рослинного походження.

  MeaTech 3D має на меті стати лідером виробництва культивованого мяса для різноманітних видів пропозицій.

  «Ми в захваті від інноваційних технологій, які позиціонують компанію як лідера промислового виробництва вирощеного м’яса, що є запорукою більш сталого та чистого виробництва», — коментує Ештон Катчер.

  Нагадаємо, нещодавно MeaTech 3D оголосили, що можуть виробляти до 700 гр біомаси курячого жиру на основі клітини за один цикл. Наразі це найвищий світовий показник.

  Джерело: English Fleischwirtschaft

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Найменший у світі овоч може стати наступним суперфудом для схуднення

  Про це заявили Ефі Еяль, генеральний директор Mankai та доктор Айріс Шай, ад’ютант-професор харчування Гарвардської школи громадського здоров’я TH...

  Вам може сподобатися: