Новина дняВідомий кіноактор Ештон Катчер інвестує в топовий стартап з...

Відомий кіноактор Ештон Катчер інвестує в топовий стартап з вирощування лабораторного м’яса

Колектив інвесторів на чолі з відомим америнканським кіноактором Ештоном Катчером оголосив про співпрацю з міжнародним лідером культивованого м’яса MeaTech 3D.

Співпраця орієнтована на прискорення зростання компанії у розробці та комерціалізації власних технологій виробництва культивованого м’яса.

MeaTech 3D вважає, що технології вирощування м’яса мають значний потенціал для покращення виробництва та створення різноманітних пропозицій нових продуктів.

Компанія зосереджує особливу увагу на м’ясних продуктах вищого сорту, таких як структуровані мармурові стейки, що включає розробку високопродуктивних систем біодруку.

Для досягнення цієї мети MeaTech 3D розробляє набір передових технологій виробництва, які включають в себе розвиток клітинних ліній яловичини, свинини та курки.

Вважається, що інгредієнти на основі клітин мають значний потенціал для покращення смаку, аромату та текстури білкових продуктів рослинного походження.

MeaTech 3D має на меті стати лідером виробництва культивованого мяса для різноманітних видів пропозицій.

«Ми в захваті від інноваційних технологій, які позиціонують компанію як лідера промислового виробництва вирощеного м’яса, що є запорукою більш сталого та чистого виробництва», — коментує Ештон Катчер.

Нагадаємо, нещодавно MeaTech 3D оголосили, що можуть виробляти до 700 гр біомаси курячого жиру на основі клітини за один цикл. Наразі це найвищий світовий показник.

Джерело: English Fleischwirtschaft

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Білл Гейтс інвестує у стартап, що створює грудне людське молоко в лабораторії

Стартап з Північної Кароліни отримав фінансування від вже існуючого інвестора Breakthrough Energy Ventures, стійкої компанії VC, заснованої Біллом Гейтсом,...

Новозеландці створили безалкогольні джин, віскі та ром — не дають сп’яніти, але настрій піднімають

У компанії стверджують, що їхній безалкогольний джин, ром і віскі викликають у споживачів відчуття, як після вживання алкогольних напоїв,...

“We’ve started transforming from artisans to a foodtech company.” Dmytro Borysov – on trends in the restaurant business.

The coronavirus crisis has disrupted the restaurant business. New services, formats, and technological solutions allowed them to survive when...

Італійські шеф-кухарі створили преміум-корм для людей. У кубиках.

«Наші кубики — на 100% справжня їжа. Смак і консистенція схожі на звичайну їжу», — пояснює Марія Лаура Вакафлорес,...

В Іспанії створили упаковку із сироватки. Вона подовжить термін зберігання сиру на 50%

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, з 18 млн тонн сиру, виробленого в усьому світі, щороку утворюється 180...

Сегмент рослинної риби схожий на дикий захід: на що стартапи отримують інвестиції у 2022 році

Ці цифри враховують усі інвестиції в компанії, що займаються виробництвом рослинних, ферментованих і культивованих морепродуктів.Величезна частка зібраного фінансування пішла...

Може вас зацікавити

У Камбоджі годують закусками з тухлої риби — це національна багатовікова страва

Найкраща ферментована риба може зберігатися до трьох років та...

В Ефіопії з «фальшивих бананів» роблять хліб, що може нагодувати 100 млн людей

Рослина, яку називають енсет або «фальшивий банан», в Ефіопії...

Вибір редактора
В продовження теми