Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Антилопи з біореакторів врятують від голоду населення Африки

  Південноафриканська харчова технологічна компанія Mogale Meat готує вирішення проблеми голодуючого населення шляхом створення м’яса на основі клітин антилопи та великої рогатої худоби.

  Вибір читачів

  «Південна Африка страждає від недоїдання. Діти відстають у рості та голодують. Багато людей страждає від виснаження, недобору ваги та дефіциту мікроелементів. Клітинне м’ясо може забезпечити деякі базові потреби в поживних речовинах і є ефективним джерелом харчування», — говорить Пол Бартелс, генеральний директор Mogale Meat.

  Клітинне м’ясо африканської антилопи нежирне та більш здорове порівняно з м’ясом домашньої худоби

  Паралельно компанія має ціль зберегти багаті заповідники та спадщину дикої природи Африки.

  Виробництво клітинного м’яса — багатоступінчастий процес, що передбачає виділення клітинної лінії м’яса антилоп, створення стартової культури, вирощування клітин та їх диференціацію.

  Під час засівання клітин клітин перевірятимуть і відбиратимуть. На стадії росту клітини реплікуються у зростаючому масштабі. Стадія диференціації передбачає збирання «урожаю» та формування м’ясних продуктів.

  «За той короткий час нам вдалося виробити та кріоконсервувати 500 культур клітин з п’яти видів антилоп та великої рогатої худоби», — каже Бартельс.

  Ці колекції перевіряються для відбору клітин, які будуть додані на наступному етапі розвитку — вирощуванні у настільних біореакторах.

  У компанії вважають, що таке м’ясо навіть корисніше, ніж м’ясо справжньої антилопи. «Через транспортування на бійню тварина перебуває у стресі, що відображається на якості м’яса. Додайте до цього надмірну кількість антибіотиків та гормонів росту», — пояснює генеральний директор Mogale Meat.

  Нагадаємо, на вирощуванні лабораторного м’яса можна заробити майже $3 млрд.

  Джерела: FoodIngredientsFirst, Mogale Meat

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Рибні консерви з жовтого гороху стали найкращою смаковою інновацією 2021 року

  Альтернативні морепродукти будуть представлені у трьох типах продуктів: рибний салат, шматочки та спред.На їх розробку пішло більше року та...

  Вам може сподобатися: