Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Принц Чарльз проти «збочених» субсидій у тваринництво та покладає надії на альтернативне м’ясо

  Принц Уельський наголосив на пагубному впливі традиційного тваринництва на екологію, та на власному прикладі пропонує скоротити споживання м’яса, щоб пом’якшити кліматичну кризу.

  Вибір читачів

  «Я завжди відчував, що ми надмірно експлуатуємо та завдаємо шкоди природі, не розуміючи, наскільки ми залежимо від усього, що ця природа дає», — заявив принц Чарльз у недавньому інтерв’ю BBC.

  Саме тому він перестав їсти м’ясо та рибу два дні на тиждень, і ще один дня на тиждень зовсім не вживає молочні продукти. До слова, цього принципу Чарльз дотримується вже не один рік.

  Якби більшість людей наслідували його приклад, тиск на навколишнє середовище був би значно менший, говорить Чарльз

  Він акцентував, що невдоволений кліматичним впливом традиційного фермерства та занепокоєний «нескінченними збоченими» субсидіями в промислове рибальство та інтенсивне тваринництво.

  Це божевілля привело до масштабних викидів, каже принц Уельський

  Дещо зменшити вплив на клімат порівняно з промисловим тваринництвом можуть малі ферми, що тримають худобу на пасовищах. 

  Принц Чарльз також покладає великі надії на розвиток більш стійкої економіки, завдяки масштабуванню виробництва екологічно сприятливого альтернативного м’яса.

  Продовжуючи важливість розвитку альт-м’ясної промисловості, нагадаємо, що британський веганський бренд харчових продуктів Wicked Kitchen створив першу у своєму роді цільнозрізову ягнятину на рослинній основі.

  До слова, очікується, що культивоване м’ясо схвалять у Європі щонайменше за три роки.

  Джерело: Plant Based News

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Найбільший німецький молочний кооператив переходить на веганську продукцію на основі вівса і рису

  «Оскільки попит на альтернативний протеїн зростає у всьому світі, ми — як перспективний молочний кооператив — повинні слідувати цій...

  Вам може сподобатися: