Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  TikTok стає драйвером продажів ресторанів: 36% замовляє їжу, побачивши її в додатку

  36% користувачів TikTok замовляють їжу у ресторанах, побачивши їх у додатку. До такого висновку прийшло маркетингове агентство MGH, опитавши понад 700 респондентів.

  Вибір читачів

  Близько 55% користувачів TikTok відповіли, що хотіли б відвідувати ресторани, тому що відео з їжею виглядали привабливо.

  51% користувачів говорить, що відвідували б ресторани задля того, щоб спробувати нові позиції меню, які бачили у відео.

  Творці контенту на TikTok, також опитувані MGH, відвідували ресторани, що траплялися їм у додатку, навіть частіше. 66% таких респондентів відвідали ресторан або зробили замовлення на доставку після того, як бачили страви на відео.

  «Найбільший вплив на тік-токерів має думка відвідувачів ресторанів, яких вони знають особисто і яким довіряють», — коментує Емма Ендрюс, менеджер облікових записів у соціальних мережах MGH.

  Друге місце, за її словами, посідають відео фуд-блогерів та інфлюенсерів.

  20% користувачів TikTok говорять, що їдуть з іншого міста, щоб відвідати ресторан, який вони бачили в відеороликах. А 45% ладні перетнути кордон задля цього

  Загалом у MGH вважають, що TikTok може бути потенційним драйвером продажу для ресторанів.

  «TikTok продовжує набирати популярності і має гарні позиції в сучасній культурі, тож бренди повинні інвестувати у пошук свого місця в додатку», — вважає Ендрюс.

  До слова, вони вже включаються у цей процес. Потужні мережі Chipotle та Arby’s нещодавно розпочали свої маркетингові кампанії в соцмережі. Перед запуском дебютного вірусного відео Arby’s набрала на TikTok 200 тис. підписників.

  Нагадаємо, мільйони українців стежать за соціальними мережами відомого українського шеф-кухаря та ресторатора.

  Джерела: MGH, FoodDive

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Американці створили каву майбутнього — заморозили рідким азотом та запакували в алюміній

  Одна порція кави – це одна заморожена шайба з 26 грамами продукту, звареного за власно розробленим Cometeer процесом екстракції.Для...

  Вам може сподобатися: