Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Данський постачальник інгредієнтів створив «надбілок» — він формує м’язи та лікує

  Arla Foods Ingredients відкрила нову категорію білків, створивши протеїн з унікальним харчовим профілем, що має перевагу над сироватковим білком.

  Вибір читачів

  Новий Lacprodan BLG-100 — це чистий інгредієнт бета-лактоглобуліну (BLG), виготовлений за новою запатентованою технологією поділу.

  Він містить на 45% більше лейцину — основної амінокислоти, що формує м’язи, ніж комерційно доступні ізоляти сироваткового протеїну.

  Високий вміст лейцину дозволяє підтримувати синтез м’язового білка та мінімізувати втрату м’язової маси. Крім того, Lacprodan BLG-100 забезпечує дуже високу концентрацію білка (до 23%) для дуже малих розмірів порцій, готових до вживання.

  На додаток до природного високого вмісту лейцину, «надбілок» містить на 26% більше незамінних амінокислот та на 40% більше амінокислот з розгалудженим ланцюгом, ніж сироватковий білок.

  Lacprodan BLG-100 може похвалитися більш привабливим смаком за інші комерційно доступні білки, включаючи лейцин, як окремий інгредієнт, що заохочує споживачів до дотримання режиму харчування.

  На додаток до всього, лакпродан містить незначну кількість мінералів, особливо фосфору, що робить його придатним для споживачів з проблемами нирок.

  «Надбілок» відкриває нові можливості для виробників лікувального та спортивного харчування та підходить для прозорих напоїв і порошкоподібних коктейлів.

  Наразі Arla Foods Ingredients подали заявку на отримання дозволу для Lacprodan BLG-100 як нового продукту харчування в ЄС.

  Нагадаємо, недавні дослідження показали, що протеїнові коктейлі з картоплі та рису мають потенціал замінити молочний білок.

  Джерело: Dairy Reporter

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Івано-Франківська сироварня варить унікальні сири з чорнилами каракатиці

  П’ять років тому нинішня власниця сироварні починала з моцарели. Тоді вона варила сири за італійською технологією на власній кухні....

  Вам може сподобатися: