Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Попит на рослинне м’ясо настільки виріс, що основний інгредієнт подорожчав у 2 рази

  Зростання споживчого попиту на рослинні замінники м’яса зумовлює безпрецедентне подорожчання на ринку горохового білка: ціни на гороховий протеїн за рік зросли відразу на 120%.

  Вибір читачів

  Для порівняння, традиційне м’ясо свиней та ВРХ у США за рік додало в ціні 10%, курятина – 6%.

  Канада, найбільший у світі виробник горохового протеїну, намагається встигнути за зростанням попиту. Але в умовах посухи обсяг виробництва скоротився на цілих 45%.

  Популярність рослинного харчування неухильно зростає, констатують учасники ринку. І пандемія лише прискорила цю тенденцію.

  Тайлер Лоренцен, генеральний директор Puris

  Споживачі масово звертаються до флексітаризму, близько 42% з них у всьому світі уже стали «веганами за сумісництвом» – тобто тими, хто вживає лише рослинну їжу певну частину дня.

  Компанія Puris, один із виробників горохового протеїну, що є також постачальником для бургерного гіганта Beyond Meat, говорить, що в умовах засухи має свої переваги. Puris займається розробкою інноваційного насіння, що витримує важкі кліматичні умови.

  Тайлер Лоренцен, генеральний директор Puris, говорить, що це був «важкий рік» для виробників у США – через COVID-19, історичну посуху та «інші безпрецедентні проблеми клімату».

  «Щоб створити краще насіння для виробництва рослинної їжі, ми використовуємо природні методи селекції. Наше насіння призначене саме для харчування людини, а не тварин», – говорить він.

  Puris почала займатися горохом, коли зрозуміла, що може створити кращий гороховий протеїн у порівнянні з тими, що були на ринку. Схоже, заодно компанія потрапила в потужний зростаючий тренд.

  Нагадаємо, раніше французи створили унікальну технологію перетворення гороху на м’ясні волокна.

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Піонер сегменту рослинної їжі іде на IPO. У планах — новий завод та нові продукти

  IPO розпочнеться в найближчі місяці на Франкфуртській фондовій біржі (FWB). За рахунок публічного розміщення компанія планує зібрати до 50...

  Вам може сподобатися: