Четвер, 28 Жовтня, 2021
інше

  Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

  Стартап Kingdom Supercultures, що спеціалізується на мікробних культурах, готується відкрити нові продукти та напої рослинного походження за допомогою своїх «суперкультур».

  Вибір читачів

  Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак та текстуру веганських йогуртів, сирів та навіть вина і пива.

  Раунд очолилив нью-йоркський інвестор Shine Capital. Серед інших — Valor, Lux, Digitalis, Daring Foods, Good Culture, Hungryroot та Rxbar.

  Kingdom Supercultures використовує природні мікроби та «збирає» їх у нові комбінації інгредієнтів — «суперкультури».

  Засновники стартапу

  Зі слів засновників, «суперкультури» можуть зробити веганські молочні продукти, такі як йогурт чи сир, більш схожими на справжні молочні, або змінити смак слабоалкогольних вин і пива, додавши глибини та насиченості.

  Іншими словами, стартап здатний адаптувати їжу й напої, покращивши органолептичні властивості веганських продуктів харчування природним шляхом.

  Раві Шет, співзасновник стартапу, зазначив, що їхня технологія являє собою «абсолютно нову галузь науки та клас інгредієнтів на рівні екосистем та мікробіомів».

  Мікробна платформа Kingdom Supercultures може запропонувати своїм клієнтам «прорив» сталого інгредієнта «без генетичної модифікації», додав він.

  Фінансування серії А допоможе компанії подвоїти свою науково-дослідну роботу, щоб запропонувати більше інгредієнтів «суперкультур», які допоможуть брендам задовольнити мінливі смаки споживачів.

  Нагадаємо, стартап, який робить м’ясо з вулканічного мікроба заручився фінансовою підтримкою Джеффа Безоса та Біла Гейтса.

  Джерело: Green Queen

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Піонер сегменту рослинної їжі іде на IPO. У планах — новий завод та нові продукти

  IPO розпочнеться в найближчі місяці на Франкфуртській фондовій біржі (FWB). За рахунок публічного розміщення компанія планує зібрати до 50...

  Вам може сподобатися: