StartupСтартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво...

Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

Стартап Kingdom Supercultures, що спеціалізується на мікробних культурах, готується відкрити нові продукти та напої рослинного походження за допомогою своїх «суперкультур».

Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак та текстуру веганських йогуртів, сирів та навіть вина і пива.

Раунд очолилив нью-йоркський інвестор Shine Capital. Серед інших — Valor, Lux, Digitalis, Daring Foods, Good Culture, Hungryroot та Rxbar.

Kingdom Supercultures використовує природні мікроби та «збирає» їх у нові комбінації інгредієнтів — «суперкультури».

Засновники стартапу

Зі слів засновників, «суперкультури» можуть зробити веганські молочні продукти, такі як йогурт чи сир, більш схожими на справжні молочні, або змінити смак слабоалкогольних вин і пива, додавши глибини та насиченості.

Іншими словами, стартап здатний адаптувати їжу й напої, покращивши органолептичні властивості веганських продуктів харчування природним шляхом.

Раві Шет, співзасновник стартапу, зазначив, що їхня технологія являє собою «абсолютно нову галузь науки та клас інгредієнтів на рівні екосистем та мікробіомів».

Мікробна платформа Kingdom Supercultures може запропонувати своїм клієнтам «прорив» сталого інгредієнта «без генетичної модифікації», додав він.

Фінансування серії А допоможе компанії подвоїти свою науково-дослідну роботу, щоб запропонувати більше інгредієнтів «суперкультур», які допоможуть брендам задовольнити мінливі смаки споживачів.

Нагадаємо, стартап, який робить м’ясо з вулканічного мікроба заручився фінансовою підтримкою Джеффа Безоса та Біла Гейтса.

Джерело: Green Queen

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Aмериканці створили напій, який відновлює пошкоджений кишківник та захищає дихальні шляхи

Спочатку Nouri вивели на ринок Inner Immune у вигляді порошку, який достатньо було просто змішати з водою.Проте, Керолайн Бекман,...

Британці створили магнієвий напій, що допомагає зосередитися та перемогти депресію

У магнієвій воді використовується унікальна формула компанії, TripleMg, що включає три різні типи магнію: цитрат, треонат та гліцинат магнію.Всі...

Рослинне харчування: користь дієти, список продуктів. Порівняння рослинної їжі та тваринної

Ми знаємо про те, що вегетаріанство несе користь для навколишнього середовища та тварин. Але мало хто знає, яка справжня...

Колишні керівники мережі, яка скоро зайде в Україну, випустять веганські яйця

Юрген Ахенбах, Мартін Гессе, Олександр Вільчек і Дітер Лампрехт об’єдналися з метою створити провідний бренд рослинної альтернативної їжі.Першим продуктом...

В Іспанії створили упаковку із сироватки. Вона подовжить термін зберігання сиру на 50%

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, з 18 млн тонн сиру, виробленого в усьому світі, щороку утворюється 180...

Сегмент рослинної риби схожий на дикий захід: на що стартапи отримують інвестиції у 2022 році

Ці цифри враховують усі інвестиції в компанії, що займаються виробництвом рослинних, ферментованих і культивованих морепродуктів.Величезна частка зібраного фінансування пішла...

Може вас зацікавити

Голландці виростили золоті водорості на м’ясо. На 40% — це чистий білок

Водорость практично без зелених пігментів вдалося виростити у природних...

Вибір редактора
В продовження теми