Новини3000 років тому європейці варили сир з пліснявою —...

3000 років тому європейці варили сир з пліснявою — докази знайшли у туалеті

Шматок 2700-річного фекалію, знайдений в шахті Гальштатт в австрійських Альпах, дозволив з’ясувати, що європейці залізного віку насолоджувалися сиром з блакитною пліснявою та пивом.

Тобто майже три тисячоліття тому робітники соляної шахти в Австрії уже володіли складною технологією виробництва сиру та пива.

Результати досліджень опубліковані в журналі Current Biology. Там йдеться про те, що це — найдавніший доказ існування сироваріння в Європі. І хоча вживання алкоголю, безумовно, було задокументоване навіть старішими записами або археологічними свідченнями, це — перший молекулярний доказ споживання пива на континенті того часу.

«Шахтарі були досить досвіченими, щоб навмисно використовувати технологію бродіння, що мене дуже здивувало», — говорить Френк Майкснер, мікробіолог з італійського дослідницького інституту Eurac та провідний автор дослідження.

Зовсім неочікувано, але очевидно, що складна обробка та бродіння відіграли важливу роль у ранній кулінарній історії Європи.

Галштатт, об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, — особливе місце. Шахту використовували для добування солі

Усі жителі працювали і жили з шахти. Щоб не підніматися наверх протягом робочого дня, вони там і їли, і ходили до умовного туалету.

Завдяки високій концентрації солі та постійній температурі 8 °С екскременти добре збереглися, що дало змогу зробити відкриття.

Загалом дослідники проаналізували аж чотири зразки: один — часів бронзового, два — залізного віку та один — XVIII століття. У зразку віком 2700 років було виявлено два гриби — Penicillium roqueforti і Saccharomyces cerevisiae, обидва з яких використовуються в харчовій промисловості.

Нагадаємо, сьогодні венчурні інвестори вкладають мільйони у створення молекулярних сирів.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

В Ісландії печуть хліб на геотермальних джерелах: закопують у пісок та чекають 24 години

Повітря пахне сіркою, а крізь чорний пісок пробивається гаряча вода. Саме так виглядає чи не найбільш екологічна пекарня у...

Сироватку від йогурту перетворили в ігристий тонік з пробіотиками та кальцієм

Ще з 17-го століття сироватку вважали модним імуностимулюючим напоєм та подавали в сироваткових барах і курортах по всій Європі.На...

Фінські вчені створили яєчний білок з грибів, якими залатують тріщини в бетоні

Фінський Центр технологічних досліджень VTT спільно з вченими Future Sustainable Food Systems, що базується в Університеті Гельсінкі, вихідним інгредієнтом...

Ковбаса, що знімає стрес — британці розробили інноваційну їжу за стандартами Michelin

У асортименті Veganly Deli — делікатеси з високим вмістом білка та безмолочні сири, виготовлені за стандартами якості Мішлен Таким чином...

Грандіозний рік для рослинної риби та стейків: що інноваційного їстимуть споживачі у 2022 році

набагато більше аналогів цільно нарізаного м’яса вийде на ринок уже в 2022 році Натяк на це з’явився ще на галузевій...

З рослини зі спаржевих виготовили лінійку слабоалкогольних столових вин

AgaVida — тонко-солодке, злегка шипуче вино, виготовлене з агави преміум-класу, доповнене натуральними фруктовими смаками.Напій роблять із 100% нектару блакитної...

Може вас зацікавити

В Ісландії печуть хліб на геотермальних джерелах: закопують у пісок та чекають 24 години

Повітря пахне сіркою, а крізь чорний пісок пробивається гаряча...

Сироватку від йогурту перетворили в ігристий тонік з пробіотиками та кальцієм

Ще з 17-го століття сироватку вважали модним імуностимулюючим напоєм...

Вибір редактора
В продовження теми