3000 років тому європейці варили сир з пліснявою — докази знайшли у туалеті

Шматок 2700-річного фекалію, знайдений в шахті Гальштатт в австрійських Альпах, дозволив з’ясувати, що європейці залізного віку насолоджувалися сиром з блакитною пліснявою та пивом.

Тобто майже три тисячоліття тому робітники соляної шахти в Австрії уже володіли складною технологією виробництва сиру та пива.

Результати досліджень опубліковані в журналі Current Biology. Там йдеться про те, що це — найдавніший доказ існування сироваріння в Європі. І хоча вживання алкоголю, безумовно, було задокументоване навіть старішими записами або археологічними свідченнями, це — перший молекулярний доказ споживання пива на континенті того часу.

«Шахтарі були досить досвіченими, щоб навмисно використовувати технологію бродіння, що мене дуже здивувало», — говорить Френк Майкснер, мікробіолог з італійського дослідницького інституту Eurac та провідний автор дослідження.

Зовсім неочікувано, але очевидно, що складна обробка та бродіння відіграли важливу роль у ранній кулінарній історії Європи.

Галштатт, об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, — особливе місце. Шахту використовували для добування солі

Усі жителі працювали і жили з шахти. Щоб не підніматися наверх протягом робочого дня, вони там і їли, і ходили до умовного туалету.

Завдяки високій концентрації солі та постійній температурі 8 °С екскременти добре збереглися, що дало змогу зробити відкриття.

Загалом дослідники проаналізували аж чотири зразки: один — часів бронзового, два — залізного віку та один — XVIII століття. У зразку віком 2700 років було виявлено два гриби — Penicillium roqueforti і Saccharomyces cerevisiae, обидва з яких використовуються в харчовій промисловості.

Нагадаємо, сьогодні венчурні інвестори вкладають мільйони у створення молекулярних сирів.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Українці створили італійський делікатес із рідкісної угорської пухової свині

В оригіналі, ндуя – ферментована в природній оболонці намазанка із сала, м’яса та перцю.У ндую додають від 30 до...

Стартап, який залучив третину мільярда, запускає вже другий завод лабораторного м’яса

Після запуску на повну потужність підприємство вироблятиме щонайменше 10 тис. т м’яса, вирощеного на клітинних культурах, на рік. Площа нового...

Український виробник їстівного чаю націлився на ринки Данії та Швеції

Brancho почала виготовляти фруктові солодощі у 2018 році Чотири роки вони створюють солодощі без цукру та мінімально оброблені для максимального...

Китай включив у наступну п’ятирічку лабораторне м’ясо через неймовірний апетит співвітчизників

Будучи орієнтиром для майбутніх розробок, інновацій та розвитку національної економіки, план включає вирощене альтернативним способом м’ясо та «продукти майбутнього»...

Штучний інтелект допоможе скоротити харчові відходи та придумає рецепти із того, що є у холодильнику

Мета розробників – допомогти споживачам максимально використовувати придбані продукти та зменшити кількість відходів.“Відкрийте камеру, проскануйте свій холодильник, і ваш...

Сімейна пекарня на Прикарпатті пече давній хліб — малай та струцлі

Пекарню родина заснувала 20 років тому. Поряд з давніми рецептами тут випікають смачний житній хліб, цільнозернові буханці, булочки та...

Може вас зацікавити

Китайські вчені створили м’ясо з одноклітинних організмів. Воно підвищує імунітет.

Кошти від Гонконгського фонду інновацій та технологій (ITF) будуть...

Вдалий стрибок: $6 млн на пельмені з лабораторної кенгурятини

Не яловичиною та свининою єдиною. У січні цього року...

Вибір редактора
В продовження теми