КомпаніїStarbucks почав додавати у каву інноваційне молоко на основі...

Starbucks почав додавати у каву інноваційне молоко на основі грибів

Кавовий гігант Starbucks додав ідентичне тваринному альтернативне молоко Perfect Day на основі грибів до кави у своїх двох ресторанах у Сіетлі.

Молоко без корів Perfect Day виготовляється на основі тих самих білків, що містяться в тваринному молоці, вирощених шляхом ферментації мікробіоти.

Відповідні штами грибів закодовують бичачою ДНК, яка створює сироватковий білок, та «годують» цукром. Вирощені білки висушують у порошок, з якого потім виготовляють молочні продукти.

Таке молоко технічно є веганським, оскільки для його створення не використовували тварин, проте, його з обережністю слід вживати людям, що мають алергію на молочні продукти.

Безтваринне молоко від Perfect Day вже успішно пройшло випробування у складі морозива та суміші для випічки тортів від Brave Robot.

Очікується, що нове партнерство зі Starbucks допоможе Perfect Day просунутися на ринку альтернативних молочних продуктів.

Це відбувається після того, як Starbucks виділив $10 млн консорціуму Next Gen, що спрямований на озеленення упаковки для закладів харчування, та тестував відмову від одноразових чашок у рамках своїх постійних зусиль щодо сталого розвитку.

Кавовий гігант вже додав вівсяне молоко Oatly до свого меню та зробив його «за замовчуванням» у деяких регіонах Каліфорнії.

Наступним кроком стало молоко без тварин Perfect Day, яке буде доступне в двох закладах Starbucks у Сіетлі протягом обмеженого часу.

Джерело: Green Queen

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Бобова бомба. Українська компанія виготовляє макарони з нуту та сочевиці, які готуються за 5 хвилин

Макарони з гороху та сочевиці виготовляються під брендом Happyroni, і позиціонуються як їжа для дітей, спортсменів, веганів та вегетаріанців.В...

Розроблено пакування, яке зберігає молоко свіжим до 6 місяців

Карабао — це місцеві водяні буйволи. Вони мають меншу продуктивність, ніж корови, але дають значно жирніше та більш поживне...

В океані майже не залишилось вугрів. Тепер їх вирощуватимуть у лабораторії

Її запатентована технологія органоїдів — тривимірна структура тканини, отримана зі стовбурових клітин — не потребує стільки факторів росту, як...

VOLIA ДО ПЕРЕМОГИ: індустріальний парк у Вінниці — шлях до нової foodtech екосистеми

Парк має стати справжнім інкубатором для проєктів у харчовій галузі. Резиденти парку отримають менторську допомогу керівної команди парку від...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

KFC поклала в бургери рослинну курятину. Але не для веганів

Мережа ресторанів швидкого харчування KFC анонсувала запуск продажів у...

Стартап розробив «смак» курки, що знижує вміст солі в супах та маринадах

Багатовидову лінію харчових добавок ProFlavor доповнила нова розробка пікантного...

Вибір редактора
В продовження теми