StartupСтартап створив молекулярну курятину з води, квасолі, трав та...

Стартап створив молекулярну курятину з води, квасолі, трав та овочів. Вона містить все, що є у м’ясі

Виробничий стартап Shandi Global розробив аналог м’яса рослинного походження за допомогою запатентованої технології «високоефективної хроматографії».

Вивчивши склад нутрієнтів більшості рослин, Shandi Global взяли за основу унікальну суміш рослинних інгредієнтів, що містять усі амінокислоти, вітаміни та мінерали аналогічно курячому м’ясу.

За допомогою запатентованого процесу «високоефективної хроматографії», рослинну суміш «доопрацьовують» шляхом природної модифікації рослин на молекулярному рівні.

Така технологія дозволяє контролювати точну кількість ізолятів білків, амінокислот та інших поживних речовин у готовому продукті.

Виготовляється рослинне м’ясо з органічних натуральних інгредієнтів: вода, квасоля, сочевиця, олія холодного віджиму, трави та овочі.

Стартап не використовує хімічні процеси та штучні добавки

Аналог повністю відповідає тваринному м’ясу на молекулярному рівні, відтворюючи смак, текстуру, функціональність та високу біодоступність.

Рослинна альтернатива Shandi Global може похвалитися не лише високим вмістом білка, вона має усі 22 амінокислоти у тому ж складі.

«Справжній смак розкривається під час приготування. Жири виділяються у процесі, створюючи відчуття справжнього м’яса», — кажуть виробники.

Для того, щоб продукт мав ніжну і соковиту текстуру, яка зберігається під час приготування, розробники застосовують технологію екструзії високої вологості.

Розробка Shandi Global може замінити м’ясо у стравах будь-якої кухні, не змінюючи смак.

А тим часом, американський стартап Cajú Love створив м’ясо із м’якоті фруктів кеш’ю, котра зазвичай ішла у відходи.

Джерело: Green Queen, Shandi Global

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Принтер для напоїв друкує молекулярні коктейлі, пиво та вино з водопровідної води

Ідея молекулярного принтеру з’явилася наприкінці 2018 року. Тоді підприємець та інвестор у харчові технології Дейв Фрідберг зібрався з кількома...

У найближчі десять років має з’явитися 800 заводів з виробництва рослинного м’яса

Про це свідчать прогнози некомерційної організації Good Food Institute (GFI), які базуються на загальнодоступних прогнозах попиту на рослинне м’ясо...

Шоколадний гігант розробив інноваційну упаковку, яка контролюватиме розмір порцій продукту

Упаковка дозволить споживати її вміст невеликими порціями: з’ївши пів плитки шоколаду, її можна легко скрутити за запечатати заново. Інноваційна упаковка...

Pepsi вперше випустила лімітовану серію фірмових пончиків

Бокс включає в себе унікальний пончик Pepsi ColaCream Donut та півлітровий напій Pepsi. Шанувальники можуть скуштувати новинку в магазині...

NASA даст $1 млн тому, хто розробить меню для астронавтів у міжпланетних перельотах

Це - загальний призовий фонд ІІ етапу конкурсу, де шукають новаторів екологічних форм виробництва продуктів харчування з мінімальною затратою...

Гігант зернового ринку створив екстра-веганський шоколад, аналогів якого немає на ринку

Для створення нової лінійки, «інженери щоколаду» визначили основні «енергетичні» інгредієнти, які «забезпечать особливий смак і текстуру». Ними стали порошок...

Може вас зацікавити

Принтер для напоїв друкує молекулярні коктейлі, пиво та вино з водопровідної води

Ідея молекулярного принтеру з’явилася наприкінці 2018 року. Тоді підприємець...

У найближчі десять років має з’явитися 800 заводів з виробництва рослинного м’яса

Про це свідчать прогнози некомерційної організації Good Food Institute...

Вибір редактора
В продовження теми