StartupСтартап створив молекулярну курятину з води, квасолі, трав та...

Стартап створив молекулярну курятину з води, квасолі, трав та овочів. Вона містить все, що є у м’ясі

Виробничий стартап Shandi Global розробив аналог м’яса рослинного походження за допомогою запатентованої технології «високоефективної хроматографії».

Вивчивши склад нутрієнтів більшості рослин, Shandi Global взяли за основу унікальну суміш рослинних інгредієнтів, що містять усі амінокислоти, вітаміни та мінерали аналогічно курячому м’ясу.

За допомогою запатентованого процесу «високоефективної хроматографії», рослинну суміш «доопрацьовують» шляхом природної модифікації рослин на молекулярному рівні.

Така технологія дозволяє контролювати точну кількість ізолятів білків, амінокислот та інших поживних речовин у готовому продукті.

Виготовляється рослинне м’ясо з органічних натуральних інгредієнтів: вода, квасоля, сочевиця, олія холодного віджиму, трави та овочі.

Стартап не використовує хімічні процеси та штучні добавки

Аналог повністю відповідає тваринному м’ясу на молекулярному рівні, відтворюючи смак, текстуру, функціональність та високу біодоступність.

Рослинна альтернатива Shandi Global може похвалитися не лише високим вмістом білка, вона має усі 22 амінокислоти у тому ж складі.

«Справжній смак розкривається під час приготування. Жири виділяються у процесі, створюючи відчуття справжнього м’яса», — кажуть виробники.

Для того, щоб продукт мав ніжну і соковиту текстуру, яка зберігається під час приготування, розробники застосовують технологію екструзії високої вологості.

Розробка Shandi Global може замінити м’ясо у стравах будь-якої кухні, не змінюючи смак.

А тим часом, американський стартап Cajú Love створив м’ясо із м’якоті фруктів кеш’ю, котра зазвичай ішла у відходи.

Джерело: Green Queen, Shandi Global

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Електростейк. Навіщо японські вчені тримають лабораторне м’ясо під струмом?

Вчені запевняють: тканинна інженерія вирішить екологічні проблеми, які спричиняє традиційне тваринництво, зекономить воду та збереже землю.Досі більшість біосинтетичних м’ясних...

Перше у світі баночне безалкогольне вино отримало мільйони інвестицій від відомих інвесторів

Раунд очолив Rockies Venture Club. У фінансування взяли участь відомі інвестори, включаючи Філа Донна, попереднього генерального директора Campbell Soup...

Інноваційні технології у сфері ресторанного бізнесу

Кілька років тому найбільш вдалими інноваціями в ресторанному бізнесі вважалися бронювання столиків телефоном та виклик таксі до входу. Потім...

Китайці навчилися друкувати фрикадельки з лабораторного м’яса у промислових масштабах

Вчені запевняють, що створили «клітинну фабрику», яка може виробляти лабораторно культивоване м’ясо у величезних масштабах. Основа «клітинної фабрики» – 3D-мікроносії...

Американці першими виростили в лабораторії мармурову свинячу вирізку

Переважна більшість компаній, що вирощують культивоване м’ясо, зосереджуються на виготовленні ковбас або гамбургерів, бо виробляти м’ясо, яке імітує звичайні...

Дві найбільш технологічні компанії світу інвестують в роботів, які ходитимуть за продуктами

Ця новина співпала з не менш цікавою подією: Tesla презентувала попередній огляд робота-гуманоїда Optimus.Після презентації генеральний директор Tesla Ілон...

Може вас зацікавити

Майже Силіконова: В Дубай з’явиться Долина харчових технологій

Проєкт має на меті створення цілісного сучасного містечка, що...

Nestl’e запускає продуктову лінійку «Mivina» в преміум-сегменті

Як свідчать результати досліджень споживчих уподобань, тенденції та споживчі...

Вибір редактора
В продовження теми