КомпаніїВирощена із стовбурових клітин куряча грудка отримала «зелене світло»...

Вирощена із стовбурових клітин куряча грудка отримала «зелене світло» на продаж у Сінгапурі

Підрозділ GOOD Meat компанії Eat Just, що першою у світі почала продавати та навіть доставляти додому культивоване м’ясо, отримав дозвіл на продаж в Сінгапурі нового продукту з біореактора — культивованої курячої грудки.  

Наступного тижня компанія презентує продукт у готельно-ресторанному комплексі JW Marriott Singapore South Beach.

“Зелене світло” на культивовану курячу грудку Eat Just отримала трохи більше ніж через рік після дебюту з першим лабораторним м’ясом.

Дозвіл на продаж надало Сінгапурське харчове агентство (SFA), регулюючий орган Сінгапуру з питань безпеки харчових продуктів. 

Після виведення на ринок нового продукту GOOD Meat зобов’язується збільшити інвестиції у свої потужності з виробництва культивованого м’яса в Сінгапурі. 

Проектування та створення систем, які дозволять наростити обсяги виробництва культивованого м’яса, вже тривають. Компанія сподівається запустити нову інфраструктуру в експлуатацію протягом 2022-23 рр. 

Підрозділ культивованого м’яса Eat Just також планує розширити свою команду в Сінгапурі в галузі виробництва, науки та інженерії.

Схвалення регуляторних органів є ще одним прикладом цілеспрямованого руху Сінгапуру в сегменті альтернативних білків і культивованого м’яса. 

Ці зусилля є частиною ініціативи острівної країни «30х30» щодо суверенітету у сфері продовольчої безпеки та досягнення забезпечення населення харчами внутрішнього виробництва на 30% до 2030 року.

І це не просто слова: окрім Eat Just інші потужні компанії — Perfect Day, Avant Meats — уже інвестують у будівництво інноваційних центрів у країні.

Джерела: GOOD Meat, The Spoon

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Чоботи за 15 чашок кави: з відпрацьованої кавової гущі створили взуття

Щорічно витрачається понад 25 млн тонн кави, з яких лише 4% переробляються належним чином. Залишок кавової гущі виділяє значну...

Макаронні монстри: науковці розробили 3D-макарони, які набувають об’єму під час варіння

Технологія «канавок» або «механізм морфінгу» передбачає створення плоских макаронних виробів, поверхня яких має геометричні відступи та під час гідратації...

Green Monday із Гонконгу створила із вівса веганське морозиво

Морозиво мочі буде подаватися в кафе та пропонується під брендом Oatchi у продуктовому магазині Green Common.Десерт містить на 17%...

Мільярдер та автор книги про нову аграрну революцію збирає $33 млн на клітинне м’ясо

Кошти підуть на фінансування власного портфеля компаній, що займаються переважно вирощуванням клітинного м’яса. Загалом підприємств буде шість — з...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Французи розробили паливо для суперкарів із відходів виноробства

Сировиною для виробництва палива стали винний осад та виноградні...

$1,1 млрд за мівіну: локшина швидкого харчування породить нового мільярдера

У разі успіху це стане найбільшим IPO в історії...

Вибір редактора
В продовження теми