Смажену індичку на святковому столі пропонують замінити молюсками та водоростями

58% британських споживачів у віці до 30 років вважають, що традиція їсти індичку та фаршировану свинину надто застаріла.

spot_img

Фактично, 39% респондентів – віком від 18 до 30 років — сказали, що ніколи не їдять індичку, 88% «терпіти не можуть» брюссельську капусту, а 27% ніколи б не торкнулися фаршированої свинини.

Дослідження було проведено на замовлення виробника рослинного м’яса Dopsu. 

Було виявлено, що 21% опитаних покупців покоління Z воліли б замовити піцу на Різдво, 17% вибрали б китайську їжу, 16% — каррі.

Навіть серед тих, хто дотримується класичної святкової феєрії, популярною стають сучасні тренди у їжі, зокрема додавання рослинних варіантів: 20% опитаних готують овочеву начинку та підливу, а 16% вибирають альтернативу рослинному м’ясу в якості основного продукту. 

«Це дослідження є захоплюючим, оскільки воно показує, як зміна дієти впливає на те, що ми їмо в рамках однієї з найбільших харчових традицій року. Цікаво бачити, як молоді британці цього року вирішують їсти зовсім іншу їжу», — сказала Ебігейл Флінн, бренд-менеджер Dopsu.

Заодно прибічникам нових трендів на ринку їжі пропонують неочікувані альтернативи. Зокрема, індичку на новорічному столі можна замінити двостулковими молюсками, іжею з водоростей та бобами фава.

За словами доктора Девіда Віллера, наукового співробітника кафедри зоології Кембриджського університету, двостулкові молюски можуть стати альтернативою яловичині, забезпечуючи при цьому низку екологічних переваг.

При цьому вони забезпечують здорове харчування. У них низька калорійність, але багато білка, вітаміну В12, селену, цинку та магнію. 

«Молюски та устриці досить вигідно відрізняються від інших альтернатив, таких як комахи, мають найкращий профіль харчування та менший вплив на навколишнє середовище», — сказав експерт.

Аналогічно в раціон можна ввести водорості, 50 з яких уже використовуються у комерційних цілях.

Нагадаємо, раніше голландці виростили золоті водорості, які можуть стати заміною м’ясу.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

ЄС виділив понад мільйон євро на здешевлення виробництва клітинного м’яса (оновлено)

Фінансування буде зосереджено на максимальному зниженні витрат виробництва протягом наступних двох років.Стартапи були відібрані в конкурсі Cultivated Meat Innovation...

Nestlé починає продажі в Україні продуктів з рослинного м’яса

Лінійка продуктів Garden Gourmet представлена ​​в Україні рослинними котлетами для бургера Sensational Burger, рослинними сосисками Sensational Sausage, рослинними фрикадельками...

Українські жінки можуть отримати до 1,3 млн грн на крафтове виробництво їжі

На відновлення бізнесу, розширення виробництва товарів та послуг, розвиток нових напрямків USAID планує надати близько 100 грантів на суму...

Торговий партнер України відкрив першу цвіркунову ферму. Комах смажать та мелють на борошно

У супроводі гучного цвірінькання тони комах на своїй фермі, Гапаров розповідає, що натхненням для нього стали численні статті в...

12 пісних страв на Різдво: як урізноманітнити святкове меню

Кутя Найголовніша страва Різдва – кутя. Це те, що несе в собі дух цього свята! Окрім того, кутя готується з...

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного...

Може вас зацікавити

Вирощувати лабораторне м’ясо на тютюні виявилося в 500 тисяч разів дешевше

У напрямку створення продукту, який матиме перспективу на ринку,...

Морський біолог виростить у лабораторії першу у світі устрицю та поєднає її з грибами

Стартап є одержувачем фінансування крупних профільних інвесторів Sustainable Food...

Вибір редактора
В продовження теми