Лише два виробники рослинних бургерів за рік врятували мільйон тварин

Всього лише два гіганти з виробництва продуктів харчування рослинного походження допомогли врятувати життя щонайменше 630 000 тварин у 2021 році, і це тільки в США.

Некомерційна організація World Animal Protection (WAP) зібрала дані та наголошує, що фактична цифра, ймовірно, значно вища та наближається до одного мільйона.

Благодійна організація промоніторила мережі ресторанів, які пропонують продукти Beyond Meat або Impossible Foods, – такі як Burger King і Panda Express.

WAP проаналізувала розміри порцій кожної мережі, скільки днів на рік вони зазвичай відкриті та скільки рослинної їжі вони, ймовірно, продають.

За найменшими оцінками, в 2021 році продовольчі рослинні гіганти врятували понад 211 000 свиней, 77 000 корів і 350 000 курей.

«Наша оцінка не враховує весь ринок продуктів рослинного походження, наприклад тих, що продаються в продуктових магазинах, продукти інших брендів або виготовлені власноруч. Та навіть продукти Beyond and Impossible, що пропонуються в інших типах ресторанів, які ми обійшли своєю увагою», – уточнюють у благодійній організації.

До слова, минулого року Impossible Foods розгорнула продажі своєї продукції в 20 000 продуктових магазинів – лише в 150 місцях.

 

Крім того, аналіз WAP не включає яйця або молочні продукти.  Але дані, надані брендом продуктів рослинного походження Zero Egg, вказують на те, що ці цифри мають однаковий вплив.

Розглядаючи виключно продажі в власних ресторанах, Zero Egg виявив, що більше мільйона звичайних яєць були виключені з дієти США в 2021 році.

Нагадаємо, раніше Impossible Foods довів суму фінансування свого веганського м’ясного бренду до $2 млрд.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Стартап розклав стевію на молекули, щоб створити ідеально підсолоджувач

PureCircle розробили власні сорти стевії та пропонують найширший, з їх слів, асортимент модифікаторів смаку та підсолоджувачів. У компанії встановили, що...

Чому виробництво їжі — це єдиний шлях виживання агрохолдингів в сучасних умовах

У структурі українського виробництва та експорту сільськогосподарської продукції домінує сировина, виняток із правила становить хіба що соняшникова олія.Сировинний характер...

Хліб з морських водоростей протидіє гіпертонії та містить багато білку

Технологія біологічної випічки Sea & Flour розрахована на виготовлення хліба з високим вмістом білка та низьким вмістом натрію. Основним...

Конструктори для шеф-кухарів: стартап доставляє до дверей прості набори для випічки складних десертів

Just Bake пропонує набори для випічки простих та якісних кондитерських виробів, які доставляє прямо до дверей. Всі інгредієнти виміряні...

Український бренд досипав у йогурти попкорну та готується до експорту в ЄС

“Ми взяли наш Білий йогурт і додали хрусткий попкорн. Так зʼявився Білий йогурт з попкорном”, – діляться у компанії.Білий...

Стартап отримав мільйон євро на харчову добавку, що рятує від перевтоми

Протеїни Ironic виробляються шляхом прецизійної ферментації та використовуються як інгредієнти для харчових продуктів чи як добавка. Залучені кошти спрямують на...

Може вас зацікавити

Швейцарські вчені «одягли» банани у нановолокно, щоб подовжити термін зберігання

Целюлозне волокно EMPA, на розробку якого витратили рік, не...

Вкруту. Із мікропротеїну та водоростей створили перше у світі ціле рослинне яйце

Яйце виготовлене з ферментованого мікропротеїну та морських водоростей, має...

Вибір редактора
В продовження теми