АналітикаГрандіозний рік для рослинної риби та стейків: що інноваційного...

Грандіозний рік для рослинної риби та стейків: що інноваційного їстимуть споживачі у 2022 році

На ринку рослинного м’яса стає більше цільної нарізки, активно розвивається виробництво м'яса із грибів. А замість гамбургерів на основі рослин на перший план почала виходити риба і морепродукти.

набагато більше аналогів цільно нарізаного м’яса вийде на ринок уже в 2022 році

Натяк на це з’явився ще на галузевій виставці CES 2019. Уже тоді про це говорила Impossible Food: компанія поділилася, що працює над стейком. 

З того часу до подібних розробок приєдналося чимало стартапів. Приміром, Juicy Marbles, Novameat і Redefine Mean також працюють над аналогами стейків. Atlast пропонує цільно нарізаний бекон на основі міцелію. Plantish створила цільні шматки морепродуктів.

Багато з цих компаній прагнуть вийти в продажі зі своєю продукцією в 2022 році.

Іншою ключовою тенденцією стає м’ясо на основі грибів. There’s Meati розробила прототипи стейків і курки з використанням міцелію, вирощеного за допомогою техніки зануреного бродіння. Nature’s Fynd минулої осені представила котлети для сніданку, в яких використовується новий вид міцелію. А на початку січня MycoTechnologies показала на виставці CES безм’ясний фарш Goodside Foods.

Зростання сегменту м’ясних продуктів на основі мікозасобів не є дивним, оскільки гриби, зрештою, за своїм молекулярним складом набагато ближчі до ссавців, ніж до рослин. 

З цієї та інших причин м’ясні продукти на основі грибів не потребують настільки високотехнологічних хитрощів і обробки, щоб створити реалістичний шматок м’яса. 

Не відстає і створення альтернативного білку за допомогою ферментування. Минулого місяця компанія Ginkgo Bioworks оголосила про комерційний запуск дріжджового гемового протеїну HEMAMI (зі смаком і текстурою умамі) для виробників альтернативного м’яса, які намагаються створити реалістичну альтернативу. 

Це хороша новина для виробників альт-продуктів, які хочуть відтворити запатентований рослинний гем Impossible. Тепер замість того, щоб витрачати десятки мільйонів доларів на спроби створити його самостійно, можна придбати щось подібне у Motif.

І, нарешті, риба та морепродукти. Щонайменше, це дасть змогу забути про бургери, які тривалий час були основною альтернативу на нем’ясному ринку.

Такі компанії, як Good Catch і Ocean Hugger вже деякий час займаються морепродуктами на рослинній основі, інші виходять з новими пропозиціями: азіатський рослинний гігант Omnifood випустив свою лінійку морепродуктів на рослинній основі минулого літа, Plantish вийшов з минулого тижня зі своїм цілим порізаним лососем, а мадридська компанія Mimic нещодавно випустила альт-тунця на основі томатів

Тож якщо 2021 був великим роком для альтернативної риби, можна очікувати, що 2022 буде ще грандіознішим.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що сьогодні в часи війни продовжує допомагати українським виробникам органіки вийти...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть споживається культурами всього світу завдяки своїм оздоровчим перевагам», — кажуть...

Вчені створили біопластик з дріжджів з антимікробними властивостями

Такий біопластик має потенціал до використання в «розумній упаковці» з антиоксидантними та антимікробними властивостями.Дослідження тривало більше восьми років. Вченим...

Безос та Ді Капріо допомогли виробнику культивованого лосося зібрати рекордні інвестиції

Найбільший в історії раунд фінансування очолив Л. Каттерон. Серед інших відомих інвесторів — Леонардо Ді Капріо, Bezos Expeditions, Temasek...

Перша інновація за сто років – PEPSI випустила напій, збагачений азотом

Nitro Pepsi буде доступна в банках по всій країні уже в березні. Категорія коли існує вже більше століття. Хоча в...

Фінський стартап зібрав мільйони на виробництво першого яєчного білка з грибів

У раунді взяли участь венчурні фонди, включаючи Maki VC та інвестора-мільярдера Agronomics Limited Джима Меллона.Фінансування використають на комерціалізацію своєї...

Може вас зацікавити

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть...

Вибір редактора
В продовження теми