КомпаніїПіонер у сфері лабораторного м’яса починає вирощувати в лабораторіях...

Піонер у сфері лабораторного м’яса починає вирощувати в лабораторіях омарів

Американська компанія UPSIDE Foods, піонер у сфері вирощування лабораторного м’яса, оголосила про придбання Cultured Decadence, виробника культивованих морепродуктів - омарів та інших ракоподібних.

Cultured Decadence, яка була фіналістом Smart Kitchen Summit Startup Show у 2020 році, заснована в Мілуокі того ж року і слугуватиме “центром” на Середньому Заході.

Новина про придбання стартапу з’явилася лише через пару місяців після відкриття флагманського виробничого комплексу UPSIDE у Берклі

Виробничі потужності UPSIDE Foods

Раніше UPSIDE Foods говорила про те, що її першим комерційно доступним продуктом буде культивована курка. Проте новий завод зможе виробляти різноманітні продукти тваринного походження, вирощені на клітинах.

«Морепродукти мають багаті та смачні кулінарні традиції,за що їх люблять в усьому світі», – сказала доктор Ума Валеті, засновник і генеральний директор UPSIDE Foods. 

Вона вважає, що технологія Cultured Decadence неймовірно перспективна, а команда стартапу повна пристрасних, розумних людей. 

Виробничі потужності UPSIDE Foods

Ще одним із факторів, який міг зробити Cultured Decadance привабливим, є різниця у нормативній базі в США між морепродуктами та птицею. 

Міністерство сільського господарства США (USDA) та Управління з контролю за продуктами і медикаментами  (FDA) уклали угоду про те, що USDA буде контролювати систему маркування худоби та птиці, тоді як FDA буде єдиним органом, який регулює харчові продукти, виготовлені з риби (за винятком, чомусь, сома, який контролює USDA). 

FDA уже активно діє у цій сфері, і деякі представники галузі вважають, що управління може забезпечити легший регуляторний шлях до комерційної доступності культивованих продуктів. Тож цілком ймовірно, що лабораторні омари отримають швидший доступ до ринку, ніж курятина.

Нарешті, це поглинання може бути ранньою ознакою майбутньої консолідації м’ясних компаній вирощування клітинних продуктів. 

Джерела: UPSIDE Foods, The Spoon

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Булочки — не з корицею. У випічці для веганів казеїн та яйця замінять коноплею

Чистий 70% конопляний білок майже білого кольору з нейтральним смаком, виготовлений з очищеного насіння коноплі та очищена олія омега-3...

Вирощена із стовбурових клітин куряча грудка отримала «зелене світло» на продаж у Сінгапурі

Підрозділ GOOD Meat компанії Eat Just, що першою у світі почала продавати та навіть доставляти додому культивоване м’ясо, отримав...

Німці відкрили центр надсучасних технологій для створення веганських сосисок

Приводом для цього став зростаючий попит з боку виробників харчових продуктів, зазначають у компанії.Ще весною 2021 року KaTech був...

Корейці вироблятимуть найдешевші лабораторні стейки у світі — по 90 грн за кілограм

Вирішальне значення для зниження собівартості клітинного м’яса буде мати власна запатентована технологія стартапу.В компанії пояснюють, що їм вже вдалося...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

На батьківщині лабораторного м’яса дозволили дегустувати їжу з пробірки

Уряд країни вчора оголосив, що довгоочікувані дегустації незабаром незабаром...

Швейцарський гігант замінив легендарні кавові капсули кульками з водоростей

Migros представив інноваційну систему приготування кави CoffeeB.Нова кавоварка, на...

Вибір редактора
В продовження теми